8 استایل تابستانی با دامن بلند که استایل تان را عالی می نماید

به گزارش مجله گوگل ایرانی، در استایل تابستانی زنانه یکی از برترین آیتم هایی که می توانید به استایل تان اضافه کنید دامن های بلند هستند؛ به خصوص برای استایل خیابانی. این آیتم های خنک و راحت به علت قابلیت گردش هوا هر سال در تابستان ترند می شوند و اگر با آیتم های درستی ست شوند می توانند استایل های تابستانی جذابی برایتان بسازند. در این مطلب ابتدا به آنالیز چندین نکته برای انتخاب دامن بلند تابستانی می پردازیم و پس از آن 8 استایل پیشنهادی تابستانه با دامن بلند را برایتان معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

8 استایل تابستانی با دامن بلند که استایل تان را عالی می نماید

چندین نکته برای انتخاب دامن بلند تابستانی

  • برای داشتن یک استایل کاربردی تابستانه با دامن بلند به جنس دامن دقت کنید. جنس دامنی که برای استایل تابستانه انتخاب می کنید همانند دیگر لباس های تابستانی تان باید بافتی قابل تنفس و خنک داشته باشند. پارچه های نخی، پنبه ای، لینن، حریر، شمبری و تنسل برترین گزینه ها برای یک دامن بلند تابستانه خنک و راحت هستند.
  • در استایل تابستانه دامن های گل دار و طرح دار بروید. تابستان فصلی بی نظیر برای استفاده از رنگ های شاد و طرح های مجذوب نماینده است. به سراغ دامن های بلند خنک و طرح دار رنگارنگ بروید. به خصوص دامن های گل دار می توانند برایتان بسیار مجذوب نماینده باشند. اگر دامن طرح دار انتخاب می کنید بهتر است آیتم های دیگری که انتخاب می کنید ساده باشند تا طرح مجذوب نماینده دامن تان بیشتر به چشم بیاید. البته در استایل هایی مانند استایل بوهو بهتر است آیتم های طرح دار با یکدیگر ست شوند.
  • به طور کلی برای استایل تابستانی با دامن بلند برترین کفش های تابستانی که می توانید سراغش بروید صندل ها هستند. اما کفش های پارچه ای تابستانی یا کفش های بوم، اسنیکرهای سفید و البته کفش های کالج هم می توانند در این استایل زیبا باشند. این که چه کفشی را انتخاب می کنید بسته به نوع دامن انتخابی، استایل و نوع چیدمان آیتم هایتان هم دارد.
  • قد استاندارد برای دامنی که می خواهید در خیابان به پا کنید باید حداکثر تا قوزک پایتان باشد تا در راه رفتن تان مشکی ایجاد نگردد. اگر دامنی که خریداری می کنید بلندتر است بهتر است به خیاط مراجعه کنید تا دامن تان را کمی کوتاه تر کند.
  • برای اضافه کردن یک دامن بلند به استایل تابستانی تان گزینه های زیادی در اختیار دارید؛ مدل های مختلف دامن های بلند از دامن های کلوش گرفته تا فون، پلیسه، دامن های لنگی و ماکسی راسته می توانند در استایل های تابستانی مجذوب نماینده باشند. اگر دامن های فون یا کلوش را انتخاب می کنید بهتر است لباس تان تا بالای کمرتان باشد تا حالت کمر دامن با توجه به سیلووئت لباس معین باشد.

1. استایل شیک با دامن بلند کلوش و کراپ تاپ برای مهمانی و دورهمی ها

ترکیب کراپ تاپ و یا نیم تنه با دامن بلند کلوش می تواند سیلووئت مجذوب نمایندهی را ایجاد کند به خصوص اگر اندام ساعت شنی و کمری باریک داشته باشید. این نوع استایل توجه را به سمت کمر باریک شما جلب خواهد نمود. سعی کنید از دامن های کمردار برای این استایل بهره ببرید. این مدل استایل را می توانید با انواع صندل یا کفش های پاشنه بلند ست کنید.

در این ست مجذوب نماینده یک نیم تنه تابستانی سفید را با یک دامن کلوش زرد بلند ست نموده ایم؛ یک ترکیب دوست داشتنی که یادآور گل های زیبای بابونه است. این ست مجذوب نماینده را می توانید با یک نیم ست با طرح گل بابونه و صندل های زرد پاشنه بلند تکمیل کنید.

2. استایل شیک با ترکیب بادی زنانه و دامن لنگی

ترکیب بادی زنانه و دامن بلند هم برای دورهمی ها و میهمانی های رسمی و نیمه رسمی فوق العاده است. حالت کشیده و جذب بادی زنانه هم با دامن های ماکسی و لنگی و هم با دامن های بلند فون و یا کلوش می تواند سیلووئت مجذوب نمایندهی را ایجاد کند و جلوه ای شکیل به استایل شما بدهد. دامن لنگی یا همان Wrap نه تنها کاملا راحت است بلکه کمر قابل تنظیم دارد که راحتی فرم آن را دوچندان می نماید. دامن های لنگی ظرافت و زنانگی، پارچه های لطیف و معمولا فرم های متنوع و خلاقانه ای دارند که هر کدامشان را برای یک موقعیت خاص مناسب می نماید.

در این ست مجذوب نماینده یک بادی ساده و کرم رنگ زنانه را با یک دامن بلند لنگی مجذوب نماینده از برند اسپیور ست نموده ایم. این استایل مجذوب نماینده که برای میهمانی های عصر و دورهمی های خودمانی کاربردی، خنک و مجذوب نماینده است را می توانید با اکسسوری هایی مانند یک نیم ست ساده ست کنید. برای کفش انواع صندل های تخت و پاشنه بلند در این استایل مجذوب نماینده خواهند بود که انتخاب ما یک صندل بندی کرم رنگ و شیک است.

3. ترکیب بلوز آستین کوتاه و دامن بلند؛ کژوال و راحت

ترکیب بلوز آستین کوتاه و دامن بلند تابستانی می تواند یک ایده مجذوب نماینده برای استایل راحت و خنک تابستانی باشد. حتی در دورهمی های نیمه رسمی هم این استایل می تواند گزینه خوبی برایتان باشد. برترین کفش ها برای ست کردن با این استایل مجذوب نماینده تابستانه کفش های پارچه ای بوم، صندل های فلت بندی و کفش های اسنیکر سفید هستند.

در این ست مجذوب نماینده یک بلوز سفید کوتاه و گشاد به رنگ سفید ساده را با یک دامن بلند ماکسی طرح دار و شاد به رنگ سبز اقیانوسی ست نموده ایم. یک گردنبند مهره ای و یک جفت گوشواره ی رنگارنگ زیبا به همراه یک جفت صندل بندی سفید این ست مجذوب نماینده را تکمیل می نمایند.

4. دامن بلند طرح دار و پانچوی تابستانه؛ یک ترکیب بی نظیر برای علاقمندان به سبک بوهو

اگر از علاقمندان استایل بوهو هستید بهتر است بدانید که دامن های طرح دار به خصوص طرح های شلوغ هندی یکی از اصلی ترین آیتم ها در استایل بوهمی تابستانه هستند. در استایل بوهوی تابستانی بعلاوه برترین آیتم برای ست کردن در استایل خیابانی پانچوهای نخی و لینین است.

در این ست مجذوب نماینده یک پانچوی مجذوب نماینده و خنک لینن را با یک دامن طرح دار و رنگارنگ با طرح هندی ست نموده ایم. یکی از برترین انواع کفش برای استایل در سبک بوهمی صندل های گلادیاتور و یا صندل های بندی چرمی هستند. به خاطر داشته باشید که در استایل بوهمی اکسسوری ها بسیار مهم اند؛ یک ست مجذوب نماینده زیورآلات و یک عینک گرد مجذوب نماینده و یک کیف دستی قهوه ای رنگ چرم طبیعی می تواند استایل تان را تکمیل کند.

5. استایل تابستانه با دامن بلند ماکسی و تونیک جلو بسته

برای ست کردن دامن بلند ماکسی در استایل خیابان تونیک های جلو بسته یکی از برترین انتخاب های شما هستند. یک تونیک خنک را انتخاب کنید و با دامن بلند ماکسی تان ست کنید. کفش های پارچه ای تابستانه، اسنیکرهای سفید و صندل ها برترین کفش های تابستانی برای ست کردن در این استایل هستند. به ترکیب رنگی هم توجه کنید؛ در فصل تابستان برترین رنگ ها برای داشتن استایل های خنک و راحت رنگ های روشن هستند چرا که این رنگ ها نور خورشید را به خود جذب ننموده و آن را منعکس می نمایند.

در این ست پیشنهادی یک تونیک جلو بسته کرپ حریر را با یک دامن نخی بلند و طرح دار به رنگ کرم و قهوه ای ست نموده ایم. با توجه به پالت رنگی انتخابی و هم چنین نوع چیدمان آیتم ها یک صندل پلتفورم حصیری به رنگ کرم و یک کیف رودوشی به همین رنگ برای تکمیل این ست تابستانه فوق العاده به نظر می رسند. در استایل های تابستانه اکسسوری ها را هم نباید فراموش کنید؛ عینک های آفتابی بخش جدایی ناپذیر از استایل تابستانی هستند و یک گردنبند بلند هم می تواند همراه با تونیک جلو بسته تان استایل شما را مجذوب نماینده تر کند.

6. ست تابستانی خیابانی مجذوب نماینده با ترکیب شومیز و دامن ماکسی

و اما برای ست کردن دامن بلند شومیزها یکی دیگر از انتخاب هایی هستند که در اختیار دارید. شومیزهای نخی، لینن و کتان یکی از برترین انتخاب ها برای ست کردن با دامن بلند در استایل خیابانی هستند. برای این استایل بهتر است به سراغ دامن های راسته بروید یا اگر دامن فون یا کلوش انتخاب می کنید شومیز را داخل دامن قرار داده و کمربند ببندید که سیلووئت استایل مناسب باشد. بسته به سلیقه تان می توانید دکمه های شومیزتان را ببندید و یا زیر شومیزتان یک تی شرت و تاپ بپوشید و دکمه های شومیزتان را باز بگذارید. در این استایل هم کفش های پارچه ای تابستانه، اسنیکرهای سفید و صندل ها برترین گزینه ها برای ست کردن خواهند بود.

در این استایل دوست داشتنی به سراغ یک دامن پلیسه بلند و مجذوب نماینده به رنگ سبز زیتونی رفته ایم. یکی از برترین گروه های رنگی برای ست کردن با رنگ سبز زیتونی گروه رنگی کرم است بر همین اساس یک شومیز کوتاه تترون به رنگ کرم انتخاب ماست که با یک کفش پارچه ای به رنگ سبز زیتونی و یک کیف رودوشی کنفی مجذوب نماینده و یک عینک آفتابی با قاب گرد به خوبی ست می شوند.

7. ترکیب مانتوی جلوباز تابستانی و دامن بلند

اگر می خواهید در تابستان دامن بلند بپوشید مانتوهای تابستانی جلوباز هم برای شما مناسب اند. در زیر مانتوی جلو بازتان می توانید یک تی شرت و یا یک تاپ یا بادی بپوشید. در این استایل هم کفش های پارچه ای، صندل های فلت و اسنیکرهای سفید انتخاب مناسبی اند.

در این ست پیشنهادی یک مانتوی طرح دار جلو باز تابستانه به رنگ سفید و آبی را انتخاب نموده ایم که با یک دامن چین دار آبی مجذوب نماینده ست می گردد. با توجه به پالت رنگی آبی و سفید دیگر انتخاب های ما در این ست پیشنهادی یک اسنیکر سفید، یک کیف رودوشی چرمی به همین رنگ و یک عینک آفتابی با قاب گرد است.

8. استایل شیک با کت تابستانه کوتاه و دامن بلند

کت های تابستانه زنانه هم یک انتخاب عالی برای ست کردن با دامن بلند هستند. به خصوص اگر کت های کوتاه را انتخاب می کنید علاوه بر دامن های ماکسی راسته، دامن های فون و دامن های کلوش هم می توانند انتخاب خوبی باشند. اگر دامن فون یا دامن کلوش را با کت تابستانه کوتاه می پوشید باید تاپ یا شومیزی را که زیر کت پوشیده اید را در درون دامن قرار دهید و در این حالت می توانید یک کمربند مجذوب نماینده هم با در نظر گرفتن پالت رنگی مورد استفاده تان به استایل اضافه کنید. در این استایل برترین انتخاب ها به عنوان کفش، صندل های بندی چرمی، صندل های پلتفورم و کفش های کالج هستند.

در این ست پیشنهادی یک کت تابستانه بسیار مجذوب نماینده و خنک گل دار به رنگ سفید را انتخاب نموده ایم که در ترکیب با یک دامن فون کرم بسیار مجذوب نماینده خواهد بود. یک صندل بندی چرمی به رنگ قهوه ای و یک کیف چرمی رودوشی به همین رنگ دیگر انتخاب های ما در این ست تابستانه هستند و یک عینک قهوه ای عسلی با قاب گرد می تواند ست تابستانی مان را مجذوب نماینده تر کند.

و در آخر

در این مطلب با ارائه ست های پیشنهادی و نکات مهم در خصوص انتخاب دامن بلند شما را در خصوص ست کردن این آیتم های مجذوب نماینده و راحت در استایل تابستانی هدایت کردیم. از ست های پیشنهادی ارائه شده در این مطلب می توانید برای خودتان ایده بگیرید و با استفاده از آیتم های موجود در کمد لباس تان و یا خرید آیتم های نو برای روزهای گرم تابستان ست هایی مجذوب نماینده و خنک بسازید.

منابع: stylecraze, lifewithmar

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 تیر 1402 بروزرسانی: 9 تیر 1402 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 2226

به "8 استایل تابستانی با دامن بلند که استایل تان را عالی می نماید" امتیاز دهید

1 کاربر به "8 استایل تابستانی با دامن بلند که استایل تان را عالی می نماید" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 استایل تابستانی با دامن بلند که استایل تان را عالی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید