ارسلان امیری: جناب تلویزیون تحمل یک ملودرام عاشقانه محافظه کارانه را ندارد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، تهران (پانا) - نویسندگان فیلم نامه سریال هم سایه در صفحات مجازی خود از سانسورهای زیاد تلویزیون ابراز نارضایتی کردند و معتقدند قصه ای که دو سال برایش زحمت کشیده شده به وسیله تلویزیون پاره پاره شده است و تلویزیون حتی در چارچوب قوانین خودش تحل ملودرام های عاشقانه را ندارد.

ارسلان امیری: جناب تلویزیون تحمل یک ملودرام عاشقانه محافظه کارانه را ندارد

این روزها سریال تلویزیونی هم سایه جای گاندو را در شبکه سه گرفته است و با توجه به موضوع تازه ای که دارد توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب نموده است. سریالی که با نام اولیه نیمروز تا تهران کلید خورد و بعد از مدتی به شرق بهشت تغییر نام داد، اما بالاخره با اسم هم سایه پایش به منزل مخاطب های تلویزیونی باز شد.

هم سایه به کارگردانی محمدحسین غضنفری، تهیه نمایندگی علی پورکیانی و فیلمنامه ای از تهمینه بهرام و ارسلان امیری است که به زندگی مهاجران افغانی می پردازد.

میلانی: افسوس عشق را هم از قصه هایمان پاک می نمایند

تهمینه بهرام نویسنده سریال هم سایه در یادداشتی که در صفحه اینستاگرامش منتشر نموده نوشته است:

انسان بدون شعر و قصه، موجود بیچاره ای است. در این روزهای اندوهگین که آوار تلخی ها هرروز بیش از گذشته بر سرمان می ریزد، به قصه ها پناه می بریم. توی قصه ها هنوز معجزه می گردد. لیلی به دلدادگی مجنون رسوایی را به جان می خرد و فرهاد برای شیرین، کوه می نماید. و چقدر این روزها به شنیدن و تماشا عاشقانه ها احتیاج داریم. گویی بی عشق، تاب تحمل این همه تلخی نیست. دریغ و افسوس که عشق را هم از قصه هایمان پاک می نمایند. متأسفم که این شب ها، عاشقانه ای که نزدیک دو سال برایش زحمت کشیدم پاره پاره و مثله شده به دستتان می رسد.

امیری: جناب تلویزیون تحمل یک ملودرام عاشقانه محافظه کارانه را ندارد

بعلاوه ارسلان امیری نوشت: سریالی در تلویزیون در حال پخش است، به نویسندگی تهمینه بهرام و ارسلان امیری که پس از اصلاحات بسیار زیاد، در مرحله نگارش فیلم نامه به فراوری و نمایش رسید. به احترام کار حرفه ای و تهیه نماینده خوشنام پذیرفتیم که همکاری ادامه داشته باشد، شاید در اجرا دست کم کار آبرومندی گردد، اکنون در هنگام نمایش، حذف ها و سانسورها چنان ... شده که علاوه بر متن به کوشش های گروه تهیه و فراوری و بازیگران خوب این سریال هم لطمه زده است. جناب تلویزیون شما یک ملودرام عاشقانه بسیار بسیار محافظه کارانه که در چارچوب قوانین خودتان ساخته شده را هم تاب نیاوردید و پس از ساخت هم دارید قلع وقمعش می کنید. داستانی که پس از بارها حذف و سانسور ساخته شده را بازهم بی اعتبار و حتی تحریف می کنید! طبق عقایدی که خودتان لاف آن را می زنید، این کار شما مصداق دستبرد و تحریف است و .. !

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1780

به "ارسلان امیری: جناب تلویزیون تحمل یک ملودرام عاشقانه محافظه کارانه را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسلان امیری: جناب تلویزیون تحمل یک ملودرام عاشقانه محافظه کارانه را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید