برای ستاره مثلا استقلالی ، ادب و معرفت، در گرانی است

به گزارش مجله گوگل ایرانی، دنیای فوتبال خیلی از چیزی که تو فکر می کنی کوچکتر است، شاید توپ چرخید و چرخید و دوباره آبی پوش شدی؛ در این صورت چطور توی چشم این هوادار نگاه خواهی کرد؟

برای ستاره مثلا استقلالی ، ادب و معرفت، در گرانی است

به گزارش خبرنگاران، سریال درشت گویی های امید نورافکن علیه استقلال همچنان ادامه دارد. در شرایطی که همه جای دنیا بازیکنان سعی می کنند تا آخر عمرشان نسبت به اولین باشگاه حرفه ای خود مدیون و متعهد باقی بمانند، نورافکن که پرورش یافته استقلال است این روزها به شکلی عجیب و دنباله دار اقدام به تخریب باشگاه سابق خود می کند.

او این فصل بعد از زدن گل تساوی سپاهان به استقلال در آخرین دقایق بازی، شادی افراطی و بحث برانگیزی انجام داد که موجب گلایه هواداران این تیم شد. امید اخیرا در یک برنامه تلویزیونی، این گل را به عنوان بهترین گل سال فوتبال ایران معرفی کرد! او گفت پس از بازی از شدت خوشحالی اشک شوق ریخته و هیچوقت شیرینی این ضربه را از یاد نخواهد برد. همین حرف ها موجب آزردگی دوباره هواداران استقلال شده است.

در این ایام سال نو برای نورافکن که گفته اگر صاحب دختر شود اسم فرزندش را فرناز خواهد گذاشت آرزوی سعادت و سلامتی می کنیم، اما فقط برادرانه یادآوری می کنیم که اگر حرمت شکنی رسم شود، آتشی به پا خواهد شد که دود آن به چشم همه خواهد رفت. الان بازیکن سپاهانی و باید با همه وجودت برای این تیم تلاش کنی، اما دلیلی ندارد دل هواداران تیم سابقت را بشکنی. فلسفه اصرار بر این کار را متوجه نمی شویم، حتی اگر باشگاه استقلال یا فرهاد مجیدی در پایان فصل گذشته تلاش لازم برای دریافت رضایتنامه ات از شارلوا و حفظت در لباس آبی انجام نداده باشند. پس احترام میلیون ها هوادار این تیم چه خواهد شد؟

دنیای فوتبال خیلی از چیزی که تو فکر می کنی کوچکتر است، شاید توپ چرخید و چرخید و دوباره آبی پوش شدی؛ در این صورت چطور توی چشم این هوادار نگاه خواهی کرد؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 873

به "برای ستاره مثلا استقلالی ، ادب و معرفت، در گرانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای ستاره مثلا استقلالی ، ادب و معرفت، در گرانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید