بیمه تجارت نو از بازار پایه به بازار دوم فرابورس ارتقا یافت

به گزارش مجله گوگل ایرانی، شرکت بیمه تجارت نو در نماد بنو پس از ارتقا از تابلو زرد بازار پایه به بازار دوم فرابورس ایران، امروز در جریان گشایش نماد با قیمت هر سهم 18330 ریال، معاملات خود را در بازار اصلی فرابورس شروع کرد.

بیمه تجارت نو از بازار پایه به بازار دوم فرابورس ارتقا یافت

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، بنو نخستین نماد معاملاتی است که از ابتدای امسال در بازار فرابورس به روش گشایش نماد عرضه می گردد و بدین ترتیب امروز سوم شهریورماه 99 دوازدهمین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران (به روش گشایش نماد) رقم خورد در حالی که سایر عرضه های اولیه امسال به روش ثبت سفارش صورت گرفته است.

شرکت بیمه تجارت نو که در گروه بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی و زیرگروه فعالیت های اقتصادی و اجرایی قرار گرفته است در جریان گشایش نماد، میزبان جابه جایی 11 میلیون و 179 هزار سهم به ارزش معاملاتی بیش از 204 میلیارد ریال بود که سهامداران حقیقی، مشارکت حدود 33 درصدی و سهامداران حقوقی مشارکت 67 درصدی در سمت خرید سهام بنو داشتند.

از سوی دیگر با شروع معاملات سهام بنو در بازار دوم فرابورس، دامنه نوسان قیمت روزانه این سهم از 3 درصد (مربوط به تابلو زرد بازار پایه) به 5 درصد تغییر یافت.

شرکت بیمه تجارت نو پس از احراز تمامی شرایط لازم برای پذیرش از 16 تیرماه امسال به عنوان دویست و هجدهمین نماد معاملاتی (یکصد و سی امین مین شرکت در بازار دوم) در فهرست نرخ های فرابورس ایران درج شد.

طبق امیدنامه شرکت بنو، آخرین سرمایه ثبت شده این شرکت که در اوایل سال 95 تاسیس شده و در زمینه انجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع رشته های بیمه زندگی و غیرزندگی، تحصیل پوشش بیمه های اتکائی، سرمایه گذاری و ... فعالیت می نماید، یک هزار و 570 میلیارد ریال اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1147

به "بیمه تجارت نو از بازار پایه به بازار دوم فرابورس ارتقا یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه تجارت نو از بازار پایه به بازار دوم فرابورس ارتقا یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید