اخبار اقتصادی

تور اروپا: نمایش آخرین یافته های باستان شناسی از معادن ایران و اروپا

گزیده آثار معدن کاری باستان از موزه معدن بوخوم آلمان، همزمان با پژوهش های باستان شناسی در معدن چهرآباد زنجان، از روز چهارشنبه 12 آبان ماه در موزه ملی ایران به نمایش گذاشته می گردد.

11 آذر 1400

پای مرغ هم قیمت مرغ شد

تهران (پانا) - نرخ مصوب مرغ در کشور 31 هزار تومان است. این در حالی است که امعا و احشای مرغ از خود مرغ گران تر شده است. پای مرغ، هم قیمت مرغ است و دل و و سنگدان مرغ، یک و نیم برابر آن.

6 آذر 1400

تور اروپا: اجرای پروژه های سرمایه گذاری محور ملاقات مقامات تاجیک و بانک اروپایی بازسازی و توسعه

نمایندگان بانک اروپایی بازسازی و توسعه از آمادگی این بانک برای اجرای پروژه های مربوط به اقتصاد سبز، بهبود مدیریت در نهادهای دولتی و حمایت از بخش خصوصی برای فراوری برق با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر ابراز داشتند. ...

29 آبان 1400

مصوبه ای برای آزادسازی ثبت سفارش برنج وجود ندارد

در حالی که دبیر انجمن برنج اعلام می نماید مصوبه ای درباره آزادسازی ثبت سفارش برنج دریافت نکرده ایم، روز گذشته عباس تابش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود با توجه به ضرورت تامین احتیاج کشور و تنظیم بازار آن و طی هماهنگی های صورت گرفته، ثبت سفارش...

27 آبان 1400

فیبرومیالژیا چیست و چگونه درد آن را کاهش دهیم؟

فیبرومیالژیا سندرمی که با درد در نقاط تعیین در زمان خستگی، افسردگی و اضطراب همراه است.

26 آبان 1400

جمعیت زنان سالمند؛ رو به افزایش

تهران (پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به آمار و ارقام جمعیت سالمند کشور گفت جمعیت بانوان سالمند ایرانی در سال های اخیر رو به افزایش خواهد بود.

17 آبان 1400

نقش تغذیه در کاهش اضطراب

یکی از مسائل زندگی مدرن امروزی، اضطراب و استرس های ناشی از مسائل مالی و اجتماعی است. اینکه نقشه تغذیه در مدیریت اضطراب چیست و چه غذاهایی را در وعده غذایی خود بگنجانیم تا به تسکین اضطراب یاری کنیم.

11 آبان 1400

تور ارزان اروپا: تاکید مرکل بر ضرورت تصمیم گیری سریعتر اروپا در بحران ها

صدر اعظم آلمان که به اسپانیا سفر نموده است در سخنانی بر لزوم آینده نگری بیشتر اروپا و لزوم اتخاذ تصمیمات سریع و اجرای آن در بحران ها تاکید نمود.

10 آبان 1400

تور استرالیا: باغهای شهری استرالیا

باغ استرالیایی در سال 2005 گشوده خواهد شد. طراحی این باغ به وسیله دو معمارمحوطه ساز، تیلر کولیتی و پل تامپسون ارائه شده است که در آن یک باغ شنی، یک باغ بزرگ خاطره انگیز با گیاهان پراکنده و آبگذر راک پول که نقش مهمی در فضای سبز استرالیا ایفاء می نماید؛...

8 آبان 1400

حکمرانی مجازی، دستور کره جنوبی به اپل و گوگل برای اصلاح فروشگاه های آنلاین

کره جنوبی از اپل و گوگل خواسته تا حداکثر اواسط اکتبر برنامه های خود برای تبعیت از قانون تازه این کشور در ارتباط با فروشگاه های آنلاین خود را منتشر نمایند.

25 مهر 1400

تور ارزان اروپا: تهدید برگزیتی مجدد انگلیس علیه اتحادیه اروپا

انگلیس دوباره اتحادیه اروپا را تهدید نموده که اگر مذاکرات مجدد درباره موضوع مورد مناقشه پروتکل ایرلند شمالی را در دستور کار قرار ندهد این قاعده را به حال تعلیق در خواهد آورد.

24 مهر 1400

کاهش بیشتر قیمت ها و ثبات بازار سیمان در هفته های آینده

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر کل نظارت بر کالا های فلزی و معدنی سازمان حمایت گفت: وضع بازار سیمان در هفته های آینده با ثبات و کاهش بیشتر قیمت ها در این بازار محقق می گردد.

18 مهر 1400

تور ارزان دبی: اعزام 20 شرکت دانش بنیان به نمایشگاه جیتکس دبی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

20 شرکت دانش بنیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به رویداد GITEX FUTURE STARS 2021 اعزام می شوند.

10 مهر 1400

سیر نزولی بیماران کرونایی با بازگشت رنگ آبی به کشور

تهران (پانا) - با فرایند نزولی شدن مراجعان سرپایی و بستری به مراکز درمانی و بنا بر اعلام اپلیکیشن ماسک، تمامی استان های کشور از قله خیز پنجم کرونا عبور کردند.

3 مهر 1400

نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی گل گهر به کار خود پایان داد

تهران (پانا) - مراسم اختتامیه نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی گل گهر با رونمایی از 17 مجسمه خلق شده در این رویداد و با پیام سید مجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تقدیر ازهنرمندان حاضر در این رویداد به کار خود خاتمه داد.

1 مهر 1400

کلاه برداران ارزهای دیجیتالی، 165 هزار نفر را به یک رویداد جعلی دعوت کردند

کلاه برداران حدود 165 هزار نفر از منتظران رویداد مجازی اپل را فریب دادند.

29 شهریور 1400

8 پیشنهاد یک کارشناس آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس

تهران (پانا) - یک کارشناس تعلیم و تربیت الزامات بازگشایی مدارس را برشمرد و تاکید کرد تاثیری که محیط مدرسه و جو همکلاسی ها در روحیه و اجتماعی شدن دانش آموزان دارد با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

29 شهریور 1400

8 چیز که بعد از تماشا انیمه کابوس گرگ درباره جادوگران فهمیدیم

جادوگر: کابوس گرگ با کاوش عمیق تر در دنیای محبوب جادوگر، مجموعه جادوگر نتفلیکس را بیش از هر زمان دیگری، با موفقیت توسعه داد. هواداران، در این انیمه، زمانی را دیدند که جادوگران هنوز در اوج شکوفایی خود بودند، در سراسر قاره با هیولا ها می جنگیدند و فرزندان...

26 شهریور 1400

مالیات بر خانه های لوکس و خودروهای لاکچری همچنان صفر

دومین گزارش نظارت مستمر بر اجرای بودجه 1400 از سوی دیوان محاسبات کشور منتشر شد.

17 شهریور 1400

شرایط اجاره روزانه خانه در تهران ، شرکت اتاقک

به جرات می توان گفت که تهران مشهورترین شهر ایران در حال حاضر است که تمامی ایرانیان با این شهر به اسم مرکز کشور آشنا هستند. حدود یک پنجم جمعیت کشور در تهران زندگی می نمایند و مابقی ایرانیان هم تجربه حضور در تهران را دارند یا حداقل با مراکز مهم این شهر آشنا...

14 شهریور 1400
تعداد: (480)