اخبار اقتصادی

تصویب 12 طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در کرمانشاه

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از تصویب 12 طرح سرمایه گذاری با اعتبار 67 میلیارد ریال در این استان اطلاع داد.

26 خرداد 1398

بیانیه وزارت خارجه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

وزارت امور خارجه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با صدور بیانیه ای بر تداوم شکست دسیسه های دشمنان با اتحاد و وحدت حول ستون های رکین انقلاب که چیزی جز رهبری، مردم، اسلام و ایران نبوده و نیست، تاکید نمود.

21 خرداد 1398

هشدار درباره ادبیات مجریان در سیما، به فکر دریافت حال کسی نباشیم

اقبال واحدی مجری پیشکسوت تلویزیون در مصاحبه با خبرنگاران درباره سال ها اجرا در صداوسیما مطرح کرد: من از سال 73 در برنامه صبح بخیر ایران اجرا داشتم که جزو اولین برنامه های صبحگاهی تلویزیون بود و مجریانی حرفه ای هم برای اجرا در برنامه های اجتماعی تلویزیون...

20 خرداد 1398

مشخص تعیین مالی برای منطقه هفتم استان خراسان رضوی

طی تفاهمنامه ای ششمین معین مالی برای منطقه هفتم استان خراسان رضوی (شهرستان فریمان) معین شد.

19 خرداد 1398

بانوان پس از انقلاب اسلامی در حوزه های آموزشی رشد زیادی داشتند

به گزارش خبرنگاران، فریبا نظری پورکیانی ظهر شنبه در همایش زنان، محور مقاومت و توسعه در اصفهان گفت: در چهار دهه گذشته بسیاری از مطالبات و حقوق شهروندی زنان را در جامعه بیان کردیم که منجر شد زنان به حقوق خود مطلع و مطالبه گر حق و حقوق خود شوند.

17 خرداد 1398

در جلسه کارگروه مشخص مصادیق سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران چه گذشت؟

دبیر کمیته فرهنگ و رسانه شورای شهر تهران با ارائه گزارشی از جلسات کارگروه رسانه با موضوع مشخص مصادیق سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران گفت: پیشنهادات متفاوتی در این کارگروه مطرح شده است ولی هنوز تصمیم گیری برای مشخص مصوبه ای نداشته ایم.

9 خرداد 1398

81 روستای استان کرمان به شبکه آبرسانی روستایی متصل شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت آبفار استان کرمان، علی رشیدی با اعلام این خبر گفت: شرکت آبفار استان کرمان در راستای عمل به تعهدات خود آبرسانی را فارغ از تمام مسائل اقتصادی و کمبودهای شدید در این بخش، در سراسر استان کرمان دنبال نموده است.

5 خرداد 1398

گردشگری، خدمت مستقیم به آحاد مردم است ، راه عبور از تنگناهای اقتصادی، صنعت گردشگری است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری گفت: گردشگری موضوع مهمی است که خدمت مستقیم به آحاد مختلف مردم به حساب می آید و همه باید یاری کنیم تا ارائه خدمات به گردشگران به نحو مطلوب صورت گیرد.

2 خرداد 1398

خطر انقراض بیخ گوش گوزن زرد ایرانی، جمعیت رو به کاهش است

خبرنگاران- گروه استانها: سکینه اسمی - چند سالی است گونه با ارزش گوزن زرد ایرانی بر اساس قوانین زیست محیطی جزو گونه های در خطر انقراض و این روزها نیز به دلیل شرایط نامناسب زیستی از جمله خشکسالی، کمبود علوفه، خشک شدن دریاچه ارومیه حال و روز خوبی نداشته و...

21 اردیبهشت 1398

محدودیت زمین از مهم ترین مسائل توسعه شهری آستارا و لوندویل است

به گزارش خبرنگاران، یونس رنجکش پیش از ظهر دوشنبه در نشست تقسیمات کشوری شهرستان مرزی بندر آستارا و دیدار با کارشناسان استانداری گیلان، اظهار کرد: محدودیت های زمین یکی از مسائل جدی در توسعه شهرهای آستارا و لوندویل است.

20 اردیبهشت 1398

ابهام در استمهال وام های کشاورزی، دولت اقدام کند

به گزارش خبرنگاران، شهباز حسن پور ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه شهرستانهای سیرجان و بردسیر 12 درصد جمعیت استان کرمان را به خود اختصاص داده اند، اظهار کرد: بیش از 51 درصد حمل و نقل جاده ای استان مربوط به این دو شهرستان است.

19 اردیبهشت 1398

خداحافظی با پرسپولیسی که بازیکن نداشت اما عشق داشت

وعده طرفداران پرسپولیس برای خداحافظی با تیمی که عشق و همدلی را برای شان معنی نموده، روز جمعه است، در استادیوم آزادی.

16 اردیبهشت 1398

حضور دیپلماتیک مجدد آمریکا در سومالی بعد از 27 سال

آمریکا اظهار داشت، حضور دیپلماتیک دائم خود در سومالی را برای نخستین بار بعد از 27 سال مجددا احیا نموده است.

11 اردیبهشت 1398

واعظی: روحانی تا آخر پای قول های خود به مردم ایستاده است

رئیس دفتر رئیس جمهور، حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهور در سفرهای استانی را موجب خنثی شدن بسیاری از توطئه ها و یاوه گویی های برخی قدرتمندان علیه ملت و کشور ایران دانست و گفت: هیچ قدرتی نمی تواند به دولت، حکومت و نظامی که از حمایت مردم برخوردار است،...

10 اردیبهشت 1398

اجرای طرح جامع مالیاتی با هدف جلوگیری از فرار مالیاتی و شناسایی مودیان جدید

مدیرکل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری گفت: در سال 95، بالغ بر 48 میلیارد تومان، سال 96، بالغ بر 67 میلیارد تومان و طی هفت ماه سال جاری بالغ بر 63 میلیارد تومان وصول عوارض ها در بخش ارزش افزوده به دهیاری ها، شهرداری ها، روستاها و عشایر پرداخت شد که سال جاری...

9 اردیبهشت 1398

تا به اینجای لیگ قهرمان هستیم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، گفت: با این بودجه محدود تا به اینجای لیگ قهرمان هستیم، شما تیم های دیگر را ببینید که چقدر هزینه نموده اند، اما ما از آن ها جلوتر هستیم.

7 اردیبهشت 1398

12 توصیه برای این که همواره باهوش و زیرک به نظر برسید

باهوش و زیرک بودن از جمله خصوصیات فردی هستند که اکثر قریب به اتفاق انسان ها برای رسیدن به آن ها کوشش می نمایند و همواره در حال تقویت آن ها هستند. اما آیا می دانید چطور می توان هم باهوش و زیرک و هم در عین حال جذاب و مورد توجه بود؟ در اغلب موارد افراد باهوش...

22 فروردین 1398

دوره گردی هیأت آمریکایی در حمایت از تحریم های ضدایرانی

مهر نوشت: تیمی متشکل از اعضای وزارتخانه های امور خارجه و خزانه داری آمریکا راهی کشورهای ارمنستان، گرجستان و آذربایجان شده اند تا آنها را به حمایت از تحریم های ضدایرانی ترغیب نمایند.

18 فروردین 1398

برخلاف ادعای آمریکایی ها، غذا و دارو نیز عملا تحریم شده است

در حالی که مقامات آمریکایی می گویند که غذا و دارو مشمول تحریم های آن ها بر ضد ایران نیست، مدیرکل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع، تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی، با تاکید بر این که ایران روش های خود را برای تامین محصولات غذایی دارد و و دچار...

9 فروردین 1398

نشست مقامات ایرلند و انگلیس برای مشخص روابط پسابرگزیت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در پی تنش های بوجود آمده میان ایرلند و انگلیس در خصوص برگزیت، نحوه اجرای آن و تاثیر بر ایرلند، مقامات دو کشور به زودی نشستی را برای مشخص روابط پسابرگزیت برگزار می نمایند.

25 اسفند 1397
تعداد: (26)