اخبار اقتصادی

مربیان تراز اول والیبال دنیا علاقه مند به راهنمایی تیم ایران هستند

به گزارش خبرنگاران، وحید مرادی در گفت وگو با رادیو مصاحبه گفت: والیبال تنها رشته گروهی ایران است که در سطح جهان مطرح است. تیم ملی والیبال مردان ایران جزو هشت تیم برتر جهان است و به همین دلیل این رشته ورزشی در کشورمان هواداران و استعدادهای درخشانی زیادی...

2 مهر 1399

روایت جان بولتون اختلاف نظرش با نیکی هیلی

روزنامه ایران بخشی از کتاب اتاقی که در آنجا رخ داد به قلم جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق آمریکا را ترجمه نموده است که در ادامه آنرا می خوانید:

31 شهریور 1399

اتحادیه اروپا هکرهای چین و روسیه را تحریم کرد

فارس نوشت: کشورهای اتحادیه اروپا روز پنجشنبه تحریم هایی را علیه اشخاص و نهادهایی که ادعا شده هکرهای روسی و چینی هستند اعمال کرد.

30 شهریور 1399

ترامپ و سناریوی اقتدار گرایی برای ماندن در کاخ سفید

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در آستانه ورود به پرالتهاب ترین ماه های انتخاباتی نه دستاورد اقتصادی پایداری دارد و نه در مقابله با کرونا موفقیتی حاصل کرده است. او در چنین برهه حساسی مسائل نژادی را محور اقدامات خود قرار داده تا شاید بتواند با ایجاد فضای...

29 شهریور 1399

جریمه 2 میلیاردی اپراتورها حکم یک اخطار را دارد

مدیرکل حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تنظیم مقررات تاکید نموده که اقدام اپراتورها مبنی بر گران کردن بسته های اینترنتی تحت هیچ قالبی قانونی نیست و این موضوع مورد پیگیری وزارت ارتباطات است. او تاکید نموده که جریمه 2 میلیارد تومانی اپراتورها تنها...

26 شهریور 1399

اقدامات کانون دنیا گردی و اتومبیل رانی در دوران کرونا، تدوین 3 طرح برای توسعه بازار گردشگری

مدیرعامل کانون دنیا گردی و اتومبیل رانی ضمن تشریح اقدامات اجرا شده در سازمان متبوعش برای دوران کرونا از تدوین سه طرح توسعه بازار گردشگری در راستای تحریک بازار به سمت استفاده از تأسیسات رسمی گردشگری اطلاع داد.

24 شهریور 1399

خوش وبش آرنجی در جلسه سران اروپا (

مرکل:کسب توافق در زمینه اختصاص 750 میلیارد یورو یاری اقتصادی به همراهی همه کشورهای اتحادیه ارتباط دارد.

23 شهریور 1399

گزارش، اروپا و ترکیه٬ تنش یا تداوم سیاست کجدار و مریز؟

سخنان وزیر امور خارجه ترکیه و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در کنفرانس مطبوعاتی٬ نشان داد که رابطه بین آنکارا و اتحادیه٬ همچنان پرتلاطم است و طرفین برنامه روشنی برای انتها دادن به اختلافات ندارند.

19 شهریور 1399

رکورد گرانی نفت روسیه شکسته شد

با کاهش صادرات نفت مدیوم ترش اورال روسیه که به دلیل اجرای توافق کاهش فراوری اوپک پلاس از سوی این کشور بوده، قیمت این گرید نفتی به بالاترین حد از سال 2001 تا به امروز صعود نموده است.

17 شهریور 1399

خبرنگاران بانکی ها صدرنشین معاملات امروز بورس

تهران- خبرنگاران - گروه بانک ها هم در معاملات امروز صدرنشین برترین گروه های صنعت شد و در این گروه سه میلیارد و 654 میلیون برگه سهم به ارزش 20 هزار و 227 میلیارد ریال داد و ستد شد.

15 شهریور 1399

گپی با بدمن سینما ، تن به هر کاری ندادم

اولین کاری که قبل از بازیگری دوست داشتم انجام دهم، چتربازی بود. همه امتحان هایش را هم قبول شدم، ولی آخر سر به خاطر صاف بودن کف پایم رد شدم. آنقدر این کار را دوست داشتم که وقتی وارد سینما شدم، در خیلی از نقش هایم لباس هایی با نشانه های مخصوص چتربازی را می...

15 شهریور 1399

مشکل فاضلاب کوی سیاحی اهواز به کدام سازمان مربوط است؟

خبرنگاران/خوزستان اهواز، شهری که نام کلان شهر را یدک می کشد، 69 محله کم برخوردار دارد که بنا به گفته مسئولان شهرداری، 18 محله از این تعداد شرایط بدتری دارند و از کمترین امکانات شهری محروم هستند.

14 شهریور 1399

کاهش 20 درصدی فعالیت های تجاری زیمنس

خبرنگاران: شرکت زیمنس آلمان، بزرگترین شرکت تولیدی صنعتی اروپا، به علت شیوع کرونا با کاهش 20 درصد حجم قراردادهای تجاری در سه ماه منتهی به ماه ژوئن روبرو شده است.

11 شهریور 1399

اتحادیه اروپا: ملت لیبی در حال پرداخت بهای عدم حصول توافق است

یک سخنگوی اتحادیه ار وپا گفت که ملت لیبی در حال پرداخت بهای عدم حصول توافق میان طرف های درگیر در این کشور است.

9 شهریور 1399

کمپین تحریم فیسبوک کار دست زاکربرگ داد

خودداری زاکربرگ از برچسب گذاری مطالب دونالد ترامپ باعث راه افتادن موج اعتراضی گسترده ای به این شبکه اجتماعی شد. این موج که کارکنان خود شرکت در خط مقدم آن بودند، در ادامه با کمپین بزرگ StopHateforProfit# همراه شده که حالا بیش از 120 شرکت به آن پیوسته اند .

9 شهریور 1399

تبریک تاکایف به پوتین برای برگزاری همه پرسی تغییر قانون اساسی

رئیس جمهور قزاقستان در تماس تلفنی با رئیس جمهور روسیه برگزاری همه پرسی تغییر قانون اساسی این کشور را تبریک گفت.

7 شهریور 1399

کاخ سفید: ترامپ از گزارش تحرکات روسیه در افغانستان بی اطلاع بود

کاخ سفید اظهار داشت، رئیس جمهوری آمریکا از اطلاعات ادعایی مبنی بر اینکه یک واحد اطلاعاتی روسیه برای کشتن نظامیان آمریکایی از طالبان در افغانستان یاری خواسته و برای این کار جایزه می داد، اطلاع نداشته است.

6 شهریور 1399

فال روزانه 05، 11، 1398

فال روزانه 98/11/05چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولد شما شروع می شود به دستاوردهای زیادی خواهید رسید به شرط اینکه اهمیت بیشتری به صحبت و مشاوره با بزرگ ترها و افراد متخصص بدهید...

5 شهریور 1399

1227 اسدآبادی متقاضی مسکن ملی هستند

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان اسدآباد از نام نویسی 1227 نفر در این شهرستان در سامانه طرح اقدام مسکن ملی اطلاع داد.

4 شهریور 1399

کشف جاذبه های پنهان فرانکفورت با سفر به اطراف این شهر، تصاویر

شهر تاریخی فرانکفورت عمدتاً با جاذبه های اصلی آن نظیر محله قدیمی شهر ، خانه و موزه گوته، موزه تاریخ طبیعی و شهر هنر شناخته می گردد اما گردشگران می توانند در قالب سفرهای روزانه به اطراف فرانکفورت رفته و جاذبه های پنهان این شهر را نیز کشف نمایند.

3 شهریور 1399
تعداد: (294)