جنجال میثاقی و گزارشگر مسجد سلیمان روی آنتن زنده شبکه 3

به گزارش مجله گوگل ایرانی، گزارشگر شبکه خوزستان در اواسط نیمه دوم مسابقه دو تیم نفت و پرسپولیس شروع به گله گذاری از محمدحسین میثاقی مجری فوتبال برتر کرد.

جنجال میثاقی و گزارشگر مسجد سلیمان روی آنتن زنده شبکه 3

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه، ماجرا از جایی آغاز شد که حسین شیخ آزادی گزارشگر بازی در نیمه اول بارها و بارها با اشاره به شرایط جوی، رطوبت بالا، دمای 50 درجه و رطوبت بالای هشتاددرصد از شرایط سخت تصویربرداری ازاین مسابقه گفت و همچنین تاکید کرد که باید از همکارانش برای پوشش این مسابقه تقدیر شود. این در حالی بود که در صحنه گل پرسپولیس و زمانی که مهدی شیری با نفوذ از سمت راست توپ را به گوشه محوطه جریمه برد و با پای چپ روی دروازه نفت مسجد سلیمان سانتر کرد و علیپور توپ را به تور دروازه چسباند واکنش خاصی نسبت به این صحنه نداشت و آن را با صدای پایین گزارش کرد.

نیمه اول به سرانجام رسید و پخش به استودیوی شبکه 3 رفت محمدحسین میثاقی با اشاره به موضوع گزارشگری گفت خوب نیست موقع گل اول پرسپولیس که ممکن است این تیم را قهرمان لیگ کند هیچ هیجانی در گزارش نباشد انگار که گلی به ثمر نرسیده است.

با اتمام صحبت های میثاقی آنتن به ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان برگشت و بازی با شرایط عادی خود دنبال شد اما در اواسط نیمه و انگار از بیرون زمین به حسین شیخ آزادی گزارشگر مسابقه این خبر را رسانده بودند او ناگهان گفت: زیرسوال بردن زحمات همکاران ما توسط مجری فوتبال برتر بدون ذکر نام جای گله دارد. شیخ آزادی در ادامه صحبت هایش بازهم به شرایط جوی شهرمسجد سلیمان و تعطیلی ادارات اشاره کرد و گفت الین مسابقات بدون امکانات لازم و استاندارد تصویربرداری می شود و مایه تاسف است که همکاران تلویزیون در شبکه سوم این زحمات را زیرسوال می برند.

البته گزارشگر بازی در سرانجام یک تشکر از هاشمی تهیه کننده فوتبال برتر داشت تا به نوعی ماجرا را در سطح همان چالش با محمدحسین میثاقی مجری فوتبال برتر حفظ کرده باشد.

حرف های گزارشگر بازی خیلی زود و در زمانی که او کماکان درحال گزارش بازی بود خیلی زود در فضای مجازی منتشر و مورد قضاوت و تحلیل کاربران مختلف قرار گرفت که البته بیشتر نگاه منتقدانه به حرف های گزارشگر بازی نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس بود.

واقعیت این است که نه فقط محمدحسین میثاقی و برنامه فوتبال برتر که رسانه های مختلف و همچنین برنامه نود و عادل فردوسی پور در سال های اخیر نسبت به برخی گزارش های یکطرفه از سوی گزارشگران شبکه های استانی انتقادهایی داشته باشند. البته میثاقی در سرانجام بازی وقتی دوربین به استودیو شبکه سه آمد پاسخی به حرف های گزارشگر بازی نداد تا این چالش درون سازمانی بی سرانجام به سرانجام برسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1100

به "جنجال میثاقی و گزارشگر مسجد سلیمان روی آنتن زنده شبکه 3" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال میثاقی و گزارشگر مسجد سلیمان روی آنتن زنده شبکه 3"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید