اخبار صنعت

افشای طرح آمریکا برای ارسال تجهیزات نظامی گسترده به سوریه

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، یک مقام وزارت دفاع آمریکا که نخواست نامش فاش گردد، از تصمیم دولت ترامپ برای ارسال تجهیزات نظامی بیشتر به سوریه اطلاع داد.

20 آذر 1398

سازمان غذا و داروی آمریکا برنج طلایی را تایید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، سازمان غذا و داروی آمریکا با صدور بیانیه ای برنج طلایی را تایید کرد؛ برنج طلایی، محصول تراریخته ای است که کارتنوئید های پیش ماده فراوری ویتامین آ در آن فراوری شده است.

19 آذر 1398

آمادگی همکاری پارکهای فناوری ایران با پارکهای فناوری چین

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری در دیدار با وانگ جی گانگ وزیر علوم و فنون جمهوری خلق چینگفت: اقتصاد نو آور و دانش بنیان در دستور کار دولت جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

15 آذر 1398

چینی ها جیغ ایرانی ها را در آوردند

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در حالی به انتها رسید که عمده غرفه داران از عرصه محصولات بی کیفیت چینی و برخی شرکت های ایرانی گلایه داشتند.

15 آذر 1398

سود 36 تومانی برای هر سهم

مجمع عادی عمومی سالیانه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس امروز با حضور 95.65 درصد از سهامداران تشکیل و مقرر شد که به ازای هر سهم 36 تومان سود تقسیم گردد.

14 آذر 1398

تجارت سیب لهستان بعد از سه سال بهبود نیافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، سه سال پیش با اقدام متقابل روسیه در برابر تحریم های غربی بر سر موضوع اوکراین، و ممنوع کردن واردات مواد غذایی اروپا به روسیه توسط دولت این کشور، تولیدکنندگان محصولات کشاورزی لهستان بزرگترین بازار خود را از دست دادند.

12 آذر 1398

تایلند برای جذب گردشگران مسلمان دندان تیز کرد

خبرنگاران: در حالی که به دلیل مسائل مالی اتحادیه اروپا بسیاری از کشورهای اروپایی احتمالا شاهد کاهش سفر شهروندانشان به کشورهای دیگر خواهند بود، تایلند فعالیت خود برای جذب گردشگران مسلمان را افزایش داده است.

10 آذر 1398

مسائل سازمان ها برای ارائه پروپوزال دانشجویان اولویت بندی شد

رئیس مرکز مطالعات و همکاری های علمی و بین المللی وزارت علوم گفت: پژوهشگران می توانند با مراجعه به سایت CISSC.IR از اولویت هاو احتیاج های سازمان ها آگاه شوند و به ارائه پروپوزل بپردازند.

9 آذر 1398

بخش های خصوصی ایران و ویتنام به دنبال تحقق اهداف مالی مشترک

غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران، در نخستین دیدار سال 96 ظهر امروز 14 فروردین میزبان سفیر ویتنام بود.

8 آذر 1398

سهم مخالفان و موافقان تراریخته ها: پنجاه پنجاه

خبرنگاران، گروه جامعه - مسعود بُربُر: بر اساس یک نظرسنجی که در گروه تلگرامی محیط زیست مهر برگزار گردید، نیمی از شرکت کنندگان با استفاده از این محصولات در هر شکلی مخالفند و نیمی دیگر به طور کامل یا با در نظرگرفتن شرایطی موافقند. 156 نفر شرکت کننده در این...

5 آذر 1398

مسابقه اپلیکیشن نویسی در حوزه کودک و نوجوان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، دور سوم مسابقات برنامه نویسی تیم کاپ توسط دانشگاه صنعتی شریف در قالب رویدادهای ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور برگزار می گردد.

3 آذر 1398

گسترش روابط ایران و اسکاتلند؛ از مبادلات تجاری تا دانشگاهی

گروه بین الملل- محمود خاقانی*: قرار است یک هئیت متشکل از نمایندگان مردم اسکاتلند درمجلس عوام انگلیس به دعوت مجلس شورای اسلامی به تهران سفر کند. هدف از این سفر توسعه روابط تجاری، توسعه گفتمان بخش های مستقل بازرگانی با یکدیگر، معرفی مرکز بین المللی داوری...

24 آبان 1398

قیمت جدید نان در شهرستان های تهران چقدر است؟

خبرنگاران؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، جدیدترین تصمیمات درباره قیمت عرضه نان در شهرستان های تهران را اعلام کرد.

24 آبان 1398

9 استان در شمال غرب به جهت جدید بین المللی گردشگری تبدیل می شوند

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، گفت: در شمال غرب با برنامه ریزی های صورت گرفته، 9 استان به راستا جدید بین المللی گردشگری تبدیل می شوند.

16 آبان 1398

مهابادی: پورحیدری و گواردیولا الگوهای من هستند

فجرسپاسی شیراز با شکست دادن فولاد در جام حذفی، تنها تیم لیگ های پایین بود که یک تیم لیگ رجحان را حذف کرد. راهنمایی فجری ها بر عهده داود مهابادی است، مربی ای که چند سال قبل به عنوان سرمربی گهر درود این تیم را به لیگ برتر آورد و پیش از آن هم روزهای خوبی با...

15 آبان 1398

نخستین همایش ملی روز جهانی پنبه، در کاشمر برگزار می گردد

همسو با اولین اجلاس بین المللی پنبه، در ایران نیز که عضو ناظر انجمن بین المللی پنبه است، نخستین همایش ملی روز جهانی پنبه در شهرستان کاشمر برگزار می گردد.

13 آبان 1398

بسکتبال باشگاه های آسیا، محرق باز هم حریف نفت شد

تیم بسکتبال نفت آبادان در مسابقات رده بندی جام قهرمانان آسیا به مصاف محرق بحرین می رود.

13 آبان 1398

60 شرکت دانش بنیان در حوزه حمل و نقل هوشمند فعال هستند

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از میان بیش از 4 هزار شرکت دانش بنیان تقریبا 60 آن ها در حوزه حمل ونقل هوشمند فعال هستند.

12 آبان 1398

احتمال وجود عوامل بیماری زا در ماشین های لباسشویی خانگی

متخصصان با مشاهده پاتوژن های مقاوم به چندین دارو روی پوست نوزادان نارس در بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستانی در آلمان برای چندین مرتبه، از ارائه پاسخ مناسب به این مشاهدات درماندند.

11 آبان 1398

هفته نامه؛ از شکستن رکورد طولانی ترین پرواز دنیا تا ادامه روند ناآرامی ها در ترکیه

هفته نامه خبرنگاران فرصتی است برای مرور مهم ترین رویدادهای گردشگری در هفته ای که گذشت. با خبرنگاران همراه باشید.

10 آبان 1398
تعداد: (81)