جنگ تجاری ایالات متحده و چین ادامه دارد؟ ، محدودیت شرکت های حمل و نقل آمریکایی برای خریداری تجهیزات چینی

به گزارش مجله گوگل ایرانی، این روزها بسیاری از فعالان حوزه فراوری و خدمات در چین که تا پیش از این با طرفین ایالات متحده همکاری داشتند، امیدوارند هر چه سریعتر شاهد بازگشت وضعیت کسب و کار خود به حالت عادی باشند. در این میان شرکت های فناوری مانند هواوی و ZTE نسبت به سایرین امید بیشتری دارند.

جنگ تجاری ایالات متحده و چین ادامه دارد؟ ، محدودیت شرکت های حمل و نقل آمریکایی برای خریداری تجهیزات چینی

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، در حالی که همه چیز در خصوص هواوی به آهستگی به حالت عادی بر می شود ، FCC ایالات متحده کار را بار دیگر، سخت تر می نماید. آخرین تحولات مربوط به جنگ تجاری ایالات متحده و چین از این قرار است که اپراتورهای ایالات متحده دیگر نمی توانند تجهیزات هوآوی و ZTE را با استفاده از صندوق های یارانه فدرال خریداری نمایند.

درواقع گرچه خبر رسیده که فعلا (به شکل موقت) هواوی می تواند همکاری تجاری خود با شرکت های آمریکایی از سر بگیرد، اما این موضوع محدودیت هایی دارد. برای مثال از همین حالا ، فقط اپراتورهای منتخب با تأیید دولت می توانند تجهیزات هواوی و ZTE را خریداری نمایند اما نمی توانند این کار را با یارانه فدرال انجام دهند.

منبع: انتخاب
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 470

به "جنگ تجاری ایالات متحده و چین ادامه دارد؟ ، محدودیت شرکت های حمل و نقل آمریکایی برای خریداری تجهیزات چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنگ تجاری ایالات متحده و چین ادامه دارد؟ ، محدودیت شرکت های حمل و نقل آمریکایی برای خریداری تجهیزات چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید