حمله دنیرو به فاکس نیوز ، ترامپ شبیه گنگسترهاست

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رابرت دنیرو روی در یک برنامه زنده تلویزیونی بار دیگر به رئیس جمهوری آمریکا حمله و با عبارتی زننده از منتقدان خود در شبکه فاکس نیوز انتقاد کرد.

حمله دنیرو به فاکس نیوز ، ترامپ شبیه گنگسترهاست

به گزارش مجله گوگل ایرانی به نقل از گاردین، بازیگر سرشناس آمریکایی که از دشمنان آشکار دانلد ترامپ است، در واکنش به حمله هایی که مجله گوگل ایرانی فاکس نیوز به او می نمایند دو بار از یک عبارت زشت (با برگردان مودبانه لعنتی ها) روی آنتن زنده استفاده کرد و البته خیلی زود از تماشاگران و مجری برنامه منابع قابل اعتماد شبکه سی ان ان عذر خواست.

دنیرو که این روزها نامش برای بازی کردن در فیلم سینمایی ایرلندی به کارگردانی مارتین اسکورسیزی سر زبان هاست، در پاسخ به یک سئوال مجری برنامه یکشنبه صبح سی ان ان گفت: ترامپ نباید رئیس جمهوری باشد، تمام! وقتی برایان استلتر گفت که بعد بچه های فاکس نیوز سراغت می آیند، بازیگر برنده اسکار چنین واکنش نشان داد: لعنت به آنها. لعنت به همه آنها. در این لحظه صدای یک نفر از پشت صحنه به نشانه شگفتی درآمد و دنیرو عذرخواهی کرد.

مجری منابع قابل اعتماد به بازیگر آمریکایی اطمینان داد که سی ان ان به دلیل کابلی بودن از قوانین کمیسیون ارتباطات فدرال سرپیچی ننموده، هر چند برنامه صبح یکشنبه پخش می گردد و طبعا بیننده زیاد دارد. در ادامه دنیرو درباره دلایل مخالفت و دشمنی خود با ترامپ گفت: این مرد شبیه گنگسترهاست. ما بارها و بارها گفته ایم شرایط وحشتناک است و این آدم راه خودش را می رود بدون اینکه کسی جلودارش باشد.

در میان انبوه واکنش ها در شبکه های اجتماعی به سخنان دنیرو، یک کاربر توییتر نوشت: دنیرو در آن لحظه نماینده همه ما بود. از سوی دیگر، شبکه فاکس نیوز که از پشتیبانان ترامپ است، از مدیران سی ان ان خواست درباره پخش یک عبارت زننده از آنتن زنده بدون عذرخواهی کردن یا نشان دادن موضع خود شرح بدهد. سی ان ان هنوز به این برنامه و سخنان دنیرو در آن واکنش نشان نداده است.

ستاره گاو خشمگین و راننده تاکسی حتی پیش از روی کار آمدن چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا هم منتقد او بود. دنیرو در اوت 2016 و قبل از ورود ترامپ به کاخ سفید، با عبارت های مطلقا دیوانه، احمق، فاجعه ملی و مایه آبروریزی این کشور از او یاد و آرزو نموده بود با مشت به دهانش بکوبد. گرچه پس از رای آوردن ترامپ، گفته بود: حالا که رئیس جمهوری شده، نمی توانم با مشت بزنمش. باید به صندلی او احترام بگذارم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 381

به "حمله دنیرو به فاکس نیوز ، ترامپ شبیه گنگسترهاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دنیرو به فاکس نیوز ، ترامپ شبیه گنگسترهاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید