دفاتر گوگل برای دوران پسا کرونا بازطراحی می شوند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، گوگل مشغول بازطراحی دفاتر خود برای دوران پس از قرنطینه کووید 19 است. طبق گزارش نشریه نیویورک تایمز گوگل برنامه هایی بلندپروازانه برای تغییر دفاتر خود دارد اما بعضی از این طرح ها پیچیده به نظر می رسند.

دفاتر گوگل برای دوران پسا کرونا بازطراحی می شوند

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ در تهران از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

در این گزارش ذکر شده استاندارد دفاتر کاری در سیلیکون ولی از مدت ها قبل شامل طراحی باز بوده است تا با گنجاندن تعداد زیادی از کارمندان در یک فضا از هزینه ها کاسته گردد. اما با توجه به شرایط کووید 19 و فرهنگ جلوگیری از تجمع افراد حداقل به فضایی 2 متری احتیاج دارند.

تایمز در بخشی از گزارش به نگرانی های دیو رادکلیف، معاون اجرایی بخش املاک و سرویس های محل کاری گوگل می نویسد: باتوجه به ساختار فعلی دفاتر، گوگل فقط می تواند از هر 3 میز کاری، یکی را حفظ کند تا فاصله افراد 2 متر باشد. از سوی دیگر کارمندان از لحاظ روانشناختی تمایلی ندارند در ردیف طویلی از میزهای اداری بنشینند و گوگل احتمالاً مجبور است با استفاده از گیاهان یا مبلمان در فضای کاری مابین کارمندان تراکم در محل کار را کم کند.

به همین دلیل گوگل تصمیم دارد در دفاتر ماونتن ویو روش های جدیدی را به کار گیرد و به عنوان مثال به جای قراردادن ردیفی از میزهای اداری از تیم پاد استفاده کند که حاوی جایگاه، میز تحریر، وایت برد و کمد در تنظیمات مختلف است، به طوری که بتوان در بعضی موارد تنظیمات آنها را در چند ساعت تغییر داد.

دیگر طرح، ایجاد جداکننده های موقت میان میزها است. به همین دلیل شرکت مشغول آزمایش دیوارهای بادی رباتیک است که می توان آنها را حرکت داد. همچنین استفاده از کانال هوای پارچه ای که می توان در آخر هفته محل آن را تغییر داد، یک طرح جدید دیگر گوگل است.

در کنار این موارد افزایش فعالیت های خارجی و فضای جلسه با یاری میز و جایگاه در چادرهای باز از جمله طرح های پیشنهادی گوگل برای تغییر طراحی فضای اداری هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1557

به "دفاتر گوگل برای دوران پسا کرونا بازطراحی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاتر گوگل برای دوران پسا کرونا بازطراحی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید