دلایل منفور شدن ریحانه پارسا از دید مردم

به گزارش مجله گوگل ایرانی، خبرنگاران: ریحانه پارسا یکی از هنرمندان ناشناخته کشورمان بود که آستانه مشهور شدن دچار آفت خودبزرگ بینی شد و جهت زندگی حرفه ای و شخصی اش را با مهاجرت و اقدامات غیراخلاقی به ورطه نابودی کشاند.

دلایل منفور شدن ریحانه پارسا از دید مردم

ریحانه پارسا سرنوشت عجیبی را برای خود رقم زد. ریحانه پارسا پس از مهاجرت از ایران انواع و اقسام حواشی را یدک کشید. ریحانه پارسا پس از نقش آفرینی در سریال پربیننده پدر می توانس به چهره هنری محبوبی تبدیل نشود اما ظاهرا علاقه ریحانه پارسا به مشهور شدن با انجام حرکات زشت رفتاری بیشتر بود تا کارهای هنری. در این فیلم به تجزیه و تحلیل رفتارهای ریحانه پارسا از زمانی که در ایران بود تا اکنون که در ترکیه به سر می برد پرداخته ایم.

ریحانه پارسا خودکشی کرد؟

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی که مدتی است در ترکیه بسر می برد این روزها بسیار خبر ساز شده است.خبرها حاکی بر آن است که ریحانه پارسا در ترکیه کشته شده است البته چندی قبل خود ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامش حرف از خودکشی زده بود.

از طرف ریحانه پارسا و یا خانواده او بعد از انتشار این خبر تایید یا تکذیبی صورت نگرفته است.

در ویدئویی که مشاهده می کنید چگونگی سقوط این بازیگر را از اوج به ذلت و اعتیاد و فساد مشاهده می کنید.بعضی معتقدند او به دلیل اختلالات روانی و مصرف مواد این شایعات را ایجاد می نماید برای جلب توجه کاربران.

ریحانه پارسا از شخصیتهای منفور در نظر مردم ایران

او در سالهای اخیر با رفتارهای دور از شان و نادرستش بیش از پیش نفرت دیگران را راجع به خودش برانگیخته نموده است و یکی از شخصیتهای منفور در نظر مردم ایران است.

ریحانه پارسا برای جذب فالور به هر رفتار زشت و ناپسندی دست زده و یکی از منفورترین شخصیتهای هنری ایران است و زمانی که از ایران مهاجرت کرد با گفتن حرفای بی اساس خانواده و اطرافیانش را زیر سوال برد و از رابطه پرتنشش با پدرش و دیگر اعضای خانواده اش بارها صحبت کرد.

منبع : مثلث آنلاین

منبع: رکنا
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1865

به "دلایل منفور شدن ریحانه پارسا از دید مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل منفور شدن ریحانه پارسا از دید مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید