صالحی امیری: فدراسیون فوتبال اراده مقاومت مقابل زیاده خواهی دیگران را دارد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رئیس کمیته ملی المپیک معتقد است فدراسیون فوتبال این اراده را دارد تا با مقاومت مقابل زیاده خواهی ها، حق میزبانی بازی های مقدماتی جام جهانی را به ایران بازگرداند.

صالحی امیری: فدراسیون فوتبال اراده مقاومت مقابل زیاده خواهی دیگران را دارد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید رضا صالحی امیری امروز (یکشنبه) با حضور در فدراسیون فوتبال و تبریک سال جدید شمسی به مردم عزیز ایران گفت: امیدوارم در سال نو، نگاه نو، تحول، اخلاق مداری، همدلی، همنوایی و همگرایی سرلوحه کار ما باشد. در سال جدید ملت عظیم از این بیماری عظیم نجات پیدا کند تا لبخند را بر لبان ملت ببینیم و دل ملت ایران شاد باشد.

وی ادامه داد: امروز در فدراسیون فوتبال حضور یافتم تا انتصاب برادر عزیزم را به این سمت تبریک بگویم. امیدوارم با انگیزه، نشاط و جدیتی که دارند، در راستا پُرمشقّتی که شروع نموده اند، به نتیجه مثبتی منتهی گردد. هر چند که در ابتدای راه با مشکلاتی روبرو شدند، اما باور دارم با اراده و انگیزه ای که وجود دارد، از این راستا سخت عبور خواهند کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه گفت: فدراسیون این اراده را دارد تا در مقابل زیاده خواهی دیگران مقاومت و حق مطلب را استیفا کند. ایران عظیم در آسیا و دنیا به مانند نگینی می درخشد و هیچ کسی نمی تواند چهره تابناک ایران را مخدوش کند. در حوزه فوتبال نیز جامعه ما علاقه مند به این رویداد است و میزبانی حق ملت ایران است.

وی ادامه داد: خوشبختانه کوشش های وسیعی شروع شده است که امیدوارم به نتیجه مثبت منجر گردد. وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و مجموعه نظام در این راستا با فدراسیون همکاری خواهند کرد.

صالحی امیری در مورد تیم ملی امید گفت: در حوزه تیم امید نیز مذاکرات مثبتی داشتیم. قرار است به صورت مشترک همکاری های خود را با فدراسیون فوتبال ادامه دهیم. در هزینه ها مشارکت داشته باشیم و آن را تقبل خواهیم کرد. از هر نوع حمایتی که می تواند به توسعه و موفقیت تیم امید یاری کند، دریغ نخواهیم کرد و این یک رسالت برای کمیته المپیک است.

وی در انتها گفت: فدراسیون فوتبال باید در حوزه بین الملل فعال تر ظاهر گردد. ظهور فعال و اکتیو فدراسیون در عرصه بین الملل به منزله دفاع از حقوق فوتبال ایران در عرصه آسیا و دنیا است و قدم اول، نحوه روبروه با پرونده ای است که امروز AFC برای ایران ایجاد نموده است. خوشبختانه در مدت کوتاه، رئیس فدراسیون با استراتژی مقاومت و دفاع از حقوق ملت، قدم های مثبتی برداشته است. باید دیگران بدانند با رفتار سیاسی و زیاده خواهی نمی توانند اراده خود را بر ملت تحمیل نمایند. برای ایشان و همکاران و مجموعه فوتبال ایران که یکی از کانون های اصلی نشاط ملی است، آرزوی عزت و سلامت در سال جدید دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1522

به "صالحی امیری: فدراسیون فوتبال اراده مقاومت مقابل زیاده خواهی دیگران را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: فدراسیون فوتبال اراده مقاومت مقابل زیاده خواهی دیگران را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید