فال روزانه 05، 11، 1398

به گزارش مجله گوگل ایرانی، فال روزانه 98/11/05

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولد شما شروع می شود به دستاوردهای زیادی خواهید رسید به شرط اینکه اهمیت بیشتری به صحبت و مشاوره با بزرگ ترها و افراد متخصص بدهید و اندرزهای آنها را آویزه گوش کنید. در بهمن ماه که با تولدتان شروع کرده اید، به مسئله ای برمی خورید، اجازه ندهید این مشکل جلوی پیشرفت شما را بگیرد و با تلاش و کمک دریافت از اطرافیان، این مشکل را از سر راه بردارید. بهار سال آینده، بهترین بهار عمرتان را تجربه خواهید کرد و ماه های بهار، موقعیت های متنوعی برای شادی و تفریح پیدا خواهید کرد. در یکی از ماه های فصل بهار سال آینده، ایده بکر و خلاقانه ای به ذهن شما خواهد رسید، این ایده را جدی بگیرید و با تمام توان به آن جامه عمل بپوشانید. تیر ماه سال آینده زمان عاشقی شما است و همسر یا عشق زندگی تان در این ماه برنامه های زیادی برای شما ترتیب خواهد داد و بیشتر از همیشه عاشق وی خواهید شد. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، در این ماه عشقی آتشین و پرحرارت را تجربه می کنید. تغییر مهمی در زندگی شما در آبان سال آینده رخ خواهد داد، این تغییر را به فال نیک بگیرید و زمینه موفقیت های بیشتری را فراهم کنید. سالی که با تولدتان شروع کرده اید را با تلاش و پشتکار بیشتری ادامه دهید و این سال را به یکی از بهترین سال های زندگی تان تبدیل کنید.

فال روزانه 05، 11، 1398

اهل بزرگ نمایی مسائل هستید و به جای فکر به آینده، دائم به اشتباه های گذشته خود فکر می کنید، این رویکرد جلوی پیشرفته شما را گرفته و دستاورد چشمگیری در زندگی ندارید، در نتیجه از امروز به جای غم و غصه خوردن برای اشتباهات گذشته، به فکر آینده باشید و لحظه ای دست از کوشش برندارید. اهمیتی به دخل و خرج تان نمی دهید و اختیار حساب و کتاب های تان از دست شما خارج شده است، قبل از اینکه این شرایط شما را گرفتار مخمصه مالی کند، عنان خرج های زندگی را در اختیار بگیرید و ولخرجی را کنار بگذارید. امروز دوستان و اطرافیان، شما را به مهمانی دعوت می کنند، این دعوت را با کمال میل قبول کنید و مطمئن باشید بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. اهمیت زیادی به انجام کارهای غیرضروری می دهید و ارزش وقت و زمان را نمی دانید، در نتیجه کارهای مهم شما همیشه روی هم تلنبار می گردد و هزارویک کار عقب افتاده دارید. از قلم نیاندازید که وقت طلا است و زمان باارزش خود را به جای انجام کارهای غیرضروری، صرف کارهای مهم زندگی کنید و اجازه ندهید کارهای امروز به فردا موکول گردد.

امروز صبح با انرژی و نشاط بیشتری نسبت به همیشه از خواب بلند شده اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و با سرعت بیشتری مشغول انجام کارهای عقب افتاده شوید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده اید و امروز از جایی که اصلاً فکرش را نمی کردید، پول خوبی به دست شما خواهد رسید، تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. همسر یا عشق زندگی تان مشغول انجام کار مهمی است و برای این کار نیاز به مشورت شما دارد، ایشان را از تجربه های ارزشمند خود بی نصیب نگذارید و به وی ثابت کنید که در شادی ها و خوشی های زندگی کنار او هستید. امروز به فرصت فراغتی دست پیدا خواهید کرد، این فرصت را مغتنم بدانید و کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید و حسابی تفریح کنید. احتمال ایجاد حادثه ای برای شما وجود دارد، در نتیجه تا می توانید شش دانگ حواس تان را جمع کنید و روزی بدون حادثه را پشت سر بگذارید.

به همسر یا عشق زندگی تان قول داده اید که امروز با هم بیرون بروید و گشتی در بازار بزنید، به این وعده وفا کنید و لحظه های شادی را پشت سر بگذارید. یکی از اعضای خانواده به شما قول پرداخت پولی را داده است، امروز این فرد به قول خود عمل می کند و اوضاع مالی تان روبه راه می گردد. علاقه دارید به زندگی دیگران سرک بکشید، اما قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی منفور تبدیل کند، فضولی را کنار بگذارید و از امروز سرتان به کار خودتان باشد. راهی سفری هستید و در این سفر به شما خوش نمی گذرد، اما با کوله باری از تجربه از این سفر برمی شد و به لحاظ مالی نیز شرایطی برای ارتقا شرایط درآمد تان در این سفر فراهم می گردد. امروز فردی که خاطر شما برای ایشان بسیار عزیز است، هدیه ای به شما می دهد، این هدیه به اندازه ای برای تان ارزشمند است که دریافت آن شما را در طول روز شاد نگه خواهد داشت. امروز فرصتی دست می دهد تا به جای فکر به روزمرگی های زندگی، کمی با خودتان تأمل کنید و برنامه های چشمگیری برای آینده ترسیم نمایید.

انسان ولخرجی هستید و راه و رسم پس انداز را نمی دانید، امروز زمان خوبی است که ولخرجی را کنار بگذارید و از اکنون به بعد حساب و کتاب دقیقی برای خرج های تان اعمال کنید. امروز خبر بسیار فرخنده ای به دست شما می رسد و این خبر زمینه شادی شما و اعضای خانواده را فراهم می کند. اگر تا به امروز عاشق نشده اید، امروز روز عاشقی شما است و با فردی روبرو خواهید شد و در اولین نگاه به ایشان دل می بازید، اما در ابراز عشق زیاده روی نکنید و پس از آشنایی بیشتر از این فرد، عشق تان را به ایشان برملا نمایید. انسان مسئولیت پذیری هستید و به جای اینکه به فکر خودتان باشید، بیشتر وقت و انرژی تان را صرف انجام نیازهای اطرافیان می کنید. این روحیه شما را از رسیدن به هدف های تان باز نگه داشته است و از امروز تصمیم بگیرید که در کنار توجه به دیگران، از توجه به خودتان غافل نشوید. امروز از آن روزها است که حسابی احساس تنهایی می کنید، اجازه ندهید این احساس روز شما را خراب کند و قراری با یکی از دوستان نزدیک خود بگذارید و با گفت و گو با ایشان، تنهایی و کسالت را دور بریزید.

توجهی به سلامتی خود ندارید و سبک زندگی ناسالم، سلامت شما را به خطر انداخته است، قبل از اینکه ادامه این رویکرد شما را گرفتار بستر بیماری کند، سبک زندگی سالمی در پیش بگیرید و بیشتر مواظب سلامتی تان باشید. مدتی پیش برای انجام کاری سرمایه گذاری کرده اید و امروز از این سرمایه گذاری سودی روانه حساب بانکی شما خواهد شد. انسان پرکوششی هستید و لحظه ای از کوشش و کوشش دست بر نمی دارید، این روحیه باعث شده تا حالی از دوستان و آشنایان نپرسید و روزبه روز تنهاتر شوید، در نتیجه بهتر است در اولین فرصت سری به رفقای قدیمی بزنید و لحظه های شادی را در کنار هم تجربه کنید. امروز همسر یا عشق زندگی تان ناراحت و غمگین است و حوصله شما را ندارد، در چنین روزهایی بهتر است تا جایی که می توانید سربه سر ایشان نگذارید و اجازه دهید گذرزمان روحیه عشق زندگی تان را بهتر کند. درک و شناخت کاملی از توانایی ها و نقص های خود ندارید و این شرایط اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار داده است، امروز زمان خوبی است که فرصتی را به بررسی نقاط ضعف و قوت خود اختصاص دهید و فکری برای افزایش اعتماد به نفس خود بردارید.

روز خوبی را شروع نکرده اید و اگر شش دانگ حواس تان را جمع نکنید، امروز متحمل ضرر مالی هنگفتی خواهید شد. زبان تندی دارید و اطرافیان از گوشه و کنایه های شما در امان نیستند، این رویکرد چیزی به غیر از کناره گیری اطرافیان از شما به دنبال ندارد و از امروز تصمیم بگیرید که زبان نیش دار و تند را کنار بگذارید و با اطرافیان حرفی غیر از محبت و دوستی نزنید. امروز کارهای زیادی برای انجام دادن ندارید، این شرایط را غنیمت بدانید و به انجام کارهای عقب مانده مشغول شوید. برنامه ای برای پیشرفت در کارها دارید اما این برنامه را کاملاً اجرا نکرده اید و در وسط کار به مسئله ای برخورده اید. اجازه ندهید این مشکل شما را زمین گیر کند و امروز تصمیم بگیرید به هر قیمتی که شده، مسائل را از سر راه این کار مهم، بردارید و کاری که شروع کرده اید را به سرانجام برسانید. امروز احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، در نتیجه طوری روز را به سرانجام برسانید که آب در دل عشق زندگی تان تکان نخورد.

امروز از جانب یکی از اعضای خانواده پولی به شما می رسد و نگرانی های مالی تان کاهش پیدا می کند. انسان خودخواهی هستید و علاقه ای به یاری به اطرافیان ندارید و ادامه این رویکرد باعث خواهد شد تا دوستان و آشنایان شما را در رویارویی با مسائل تنها بگذارند. در نتیجه به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، از هر فرصتی برای یاری به اطرافیان بهره بگیرید و دست یاری به سمت دوست و آشنا دراز کنید. مدتی است که وقتی را به همسر یا عشق زندگی تان اختصاص نداده اید و این شرایط زمینه دلخوری و تنهایی عشق زندگی تان را فراهم کرده است. امروز فرصت فراغتی دست خواهد داد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با عشق زندگی تان خلوتی عاشقانه را تجربه نمایید.

به فکر سرمایه گذاری هستید اما راه سودآوری پیدا نمی کنید، امروز زمان خوبی است که سرمایه خود را به کار املاک و مستغلات اختصاص دهید و مطمئن باشید سود سرشاری از این کار روانه جیب شما خواهد شد. انسان خوش مشربی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جذب می کنید، از این روحیه برای پیشرفت در کارها یاری بگیرید و دستاوردهای جدیدی را رقم بزنید. امروز با بی حوصلگی و کسالت از رختخواب بلند شده اید و حوصله کار کردن ندارید، در چنین روزهایی از کار و روزمرگی های زندگی فاصله بگیرید و دمی را با دوستان یا آشنایان خود سپری کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز بیشتر از همیشه عاشق شما است و برنامه های عاشقانه ای برای تان تدارک دیده است.

انسان عجول و بی ملاحظه ای هستید و بدون فکر تصمیم می گیرید، امروز با تصمیم های عجولانه خود احتمال دارد که به کسی ضرر برسانید، در نتیجه قبل از هرگونه تصمیمی، کاملاً فکر کنید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است. خرج هنگفتی را در پیش رو دارید و مقدار زیادی از اندوخته خود را باید به این خرج اختصاص دهید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که جای خالی این خرج در آینده پُر خواهد شد و مقدار اندوخته شما به سر جای اولش باز می گردد. امروز حوصله کسی را ندارید و می خواهید با خودتان خلوت کنید، خوشبختانه چنین فرصتی فراهم می گردد و مجالی برای خلوت گزینی پیدا خواهید کرد. یکی از همسایه ها یا اعضای خانواده قصد دارد میان شما و همسر یا عشق زندگی تان را خراب کند. قبل از اینکه این فرد به نقشه شوم اش برسد، وی را شناسایی کنید و به ایشان بفهمانید که پای خود را از زندگی تان بیرون بکشد.

انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید اطرافیان قدر سخاوتمندی های شما را خواهند دانست. پولی به کسی قرض داده اید و مدتی است که خبری از این پول ندارید، اما نگران نباشید چرا که امروز این پول به شما بازپرداخت می گردد و نگرانی های مالی شما سرانجام می یابد. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه خاصی برای شما در نظر دارد می خواهد شما را شگفت زده کند، در نتیجه امروز را به گونه ای سپری کنید که خاطره های خوش آن در ذهن شما و عشق زندگی تان برای همیشه ماندگار گردد. امروز احساس می کنید کودک درون تان زنده شده و حال و هوای کودکی به سرتان زده است، این احساس را به فال نیک بگیرید و تا می توانید خوش بگذرانید.

به سلامتی قصد خرید منزلی دارید، اما تکلیف تان برای این معامله با خودتان روشن نیستید و مردد هستید. امروز این شک و تردید را کنار بگذارید و مطمئن باشید با خرید این منزل، نه تنها اندوخته های تان از بین نمی رود، بلکه این معامله در دراز مدت سود چشمگیری نیز روانه حساب های بانکی شما خواهد کرد. انسان بد دلی هستید و به همسر یا عشق زندگی تان شک دارید، از قلم نیاندازید که شک، زمینه ساز جدایی است و در اولین فرصت احساس خود را با عشق زندگی تان درمیان بگذارید و چاره ای برای این احساس پیدا کنید. علاقه زیادی به ورزش دارید و به اندازه ای در ورزش کردن زیاده روی می کنید که از کارهای مهم زندگی تان عقب افتاده اید، قبل از اینکه ورزش، صدمه ای به کار و زندگی شما بزند، میان ورزش و دیگر کارهای مهم زندگی تان تعادل ایجاد نمایید.

امروز رفیقی قدیمی به دیدار شما می آید و خاطره های خوش گذشته را زنده خواهید کرد. با مسئله ای در زندگی روبرو شده اید و این مشکل خواب و خوراک را از شما گرفته است، امروز زمان خوبی است که این مشکل را با همسر یا عشق زندگی تان درمیان بگذارید و در کنار هم این مشکل را حل کنید. ایده ای خلاقانه برای انجام کار هنری یا ادبی دارید، اما این ایده را تا به امروز اجاره نکرده اید و از عواقب آن نگران هستید، امروز زمان خوبی برای اجرای این ایده است و با تمام توان به این ایده جامه عمل بپوشانید. قدر فرصت های زندگی را نمی دانید و موقعیت ها مانند برق و باد از پیش چشم شما گذر می کند. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز، موقعیت های موفقیت آمیز را زیرنظر بگیرید و از این موقعیت ها بهترین استفاده را ببرید.

منبع: برترین ها
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1058

به "فال روزانه 05، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 05، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید