فوتبال دنیا، راجا ناینگولان: بهانه های مارتینس برای دعوت نکردن من به تیم ملی بلژیک تأسف آور بودند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، فوتبال دنیا – هافبک تیم فوتبال اینتر بهانه هایی را که سرمربی تیم ملی بلژیک برای خودداری از دعوت وی به اردوی شیاطین سرخ آورده است، تأسف آور دانست. - اخبار ورزشی -

فوتبال دنیا، راجا ناینگولان: بهانه های مارتینس برای دعوت نکردن من به تیم ملی بلژیک تأسف آور بودند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، راجا ناینگولان، هافبک تیم فوتبال اینتر می گوید دیگر هرگز به تیم ملی بلژیک برنمی گردد و بهانه هایی که سرمربی این تیم روبرتو مارتینس برای دعوت نکردن او آورده را هم تأسف آور دانست. ناینگولان 30 ساله در فهرست 23 نفره بازیکنانی که مارتینس با خودش به جام جهانی 2018 برد حضور نداشت و تأکید کرد این تصمیم او صرفاً تاکتیکی است.

ناینگولان در این باره به سایت ESPN گفت: من هرگز به تیم ملی برنمی گردم. گفته بودم که اگر به جام جهانی نروم، تیم ملی را ترک می کنم و الان هم پای حرفم می ایستم. من در اینتر دارم فوتبالم را بازی می کنم و از انجام این کار کلی لذت می برم، اما خارج از اینجا زندگی متفاوتی دارم. حتی اگر اتحادیه فوتبال بلژیک فردا سرمربی تیم ملی را عوض کند، من باز هم می گویم، به تیم ملی برنمی گردم. زمانی که تصمیمی را بگیرم، به آن پایبند می مانم. این طور نیست که بگویم من فقط تا زمانی که یک سرمربی خاص در یک تیم است، برای آن تیم بازی نمی کنم. وقتی می گویم تمام است، یعنی تمام است، چون این ماجرا به اندازه کافی به من فشار آورده است.

ناینگولان ادامه داد: الان هربار که فوتبال باشگاه برای برگزاری بازی های ملی تعطیل می گردد، من چهار یا پنج روز تعطیل دارم و خیلی خوشحالم که برای اینتر و سایر بخش های زندگی ام وقت بگذارم. من هوادار هم تیمی هایم در تیم ملی هستم. من همه آنها را دوست دارم و با همه آنها رابطه ای فوق العاده دارم. با این حال بعضی مسائل هست که نمی توانم آنها را بپذیرم، منظورم برخی تصمیمات است که درباره من گرفته می گردد. من واقعاً ناراحتم شدم که با وجود داشتن عملکردی فوق العاده در جام ملت های اروپا، بدون هیچ دلیل از تیم ملی کنار گذاشته شدم. ما در تیم ملی بازیکنانی داریم که در رده باشگاهی بازی نمی نمایند و باز هم دعوت شدند، اما من با وجود 50 بازی در رده باشگاهی دعوت نشدم. پاسخ ناینگولان به منتقدان حضورش در یک میهمانی شبانه

هافبک پیشین رم تأکید کرد: من هرگز نگفتم که باید در تیم ملی بازی کنم، اما می گویم که حقم بود که به جای چند بازیکن دیگر، به تیم ملی دعوت شوم. بهانه هایی برای دعوت نکردن من آورده شد که همه آنها تأسف آور بودند. من بازیکن بدی نیستم. فکر می کنم همه کسانی که مرا می شناسند به شما خواهند گفت که در میان همه افرادی که از آنها شناخت دارند، من خوش قلب ترین فرد هستم. من همیشه دوست داشته ام که اطرافیانم احساس خوبی داشته باشند، چون این طور بزرگ شده ام. مردم چیزهای زیادی می گویند و متأسفانه در فوتبال مانند زندگی عادی، زمانی که به شما برچسبی زده می گردد، دیگر با همان برچسب شناخته می شوید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 فروردین 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 64

به "فوتبال دنیا، راجا ناینگولان: بهانه های مارتینس برای دعوت نکردن من به تیم ملی بلژیک تأسف آور بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، راجا ناینگولان: بهانه های مارتینس برای دعوت نکردن من به تیم ملی بلژیک تأسف آور بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید