مکانی و نظری شکایت کردند ، سرخابی ها محکوم شدند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، کمیته مشخص شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را در مورد بعضی از پرونده های مطروحه از جمله تیم های استقلال و پرسپولیس خاطرنشان کرد.

مکانی و نظری شکایت کردند ، سرخابی ها محکوم شدند

به گزارش مجله گوگل ایرانی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را در مورد بعضی از پرونده های مطروحه اظهار داشت.

آرای صادره به توضیح زیر است:

*با توجه به شکایت اصغر نصیری از باشگاه گل گهر سیرجان، این باشگاه به پرداخت 610 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 12 میلیون و 200 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

*در پی شکایت مسعود عالی پور از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 571 میلیون و 400 هزار ریال بابت اصل خواسته به انضمام مبلغ 31 میلیون و 428 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم گشت.

*براساس رای صادر شده در پرونده شکایت سوشا مکانی از باشگاه پرسپولیس، کمیته شرایط این باشگاه را به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 453 میلیون و 500 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 29 میلیون و 70 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم کرد.

*در پرونده شکایت محمدمهدی نظری از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 830 میلیون ریال بابت اصل خواسته به اضافه مبلغ 76 میلیون و 600 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 555

به "مکانی و نظری شکایت کردند ، سرخابی ها محکوم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مکانی و نظری شکایت کردند ، سرخابی ها محکوم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید