نظری: هیچ نهادی از حضور ما در عربستان جلوگیری نکرده است خبرنگاران

به گزارش مجله گوگل ایرانی، سخنگوی باشگاه استقلال گفت:اگر ما هم به چاه نفت وصل بودیم به دنبال یاری های مردمی نمی رفتیم.

نظری: هیچ نهادی از حضور ما در عربستان جلوگیری نکرده است خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حجت نظری در نشست خبری در خصوص بسته بودن پنجره جابجاییی باشگاه استقلال گفت: امیدوارم سالی که گذشت با همه تلخی ها و ناکامی ها که برای مردم به وجود آمد با خوبی به انتها برسد. امیدوارم سال آینده سال خوبی برای همه مردم ایران باشد. امیدوارم ویروس از جهان رخت بربنند تا طرفداران فوتبال بتوانند در استادیوم ها حضور پیدا نمایند. دیگر آرزوی من این است که مسائل امسال در سال اتی هیچکدام برای باشگاه ما وجود نداشته باشد. راضی هستیم امروز با سومین نشست خبری با شما هستیم و این آخرین گفت و گوی ما در سال 99 خواهد بود.

وی در خصوص اینکه چه زمانی پنجره جابجایی باز می گردد گفت: بدهی به بودوروف به صورت کامل پرداخت شده و در اولین فرصت که ایمیل به وکیل فیفا برسد پنجره باز گردد. فکر می کنم فردا یا حداکثر پس فردا قرارداد های جدید را ثبت کنیم. البته طلبکاران دیگری داریم که داخلی هستند هر چند با آن ها هم صحبت شده و امیدوارم خیلی زود با آن ها توافق نهایی را انجام بدهیم. عضو هیات مدیره استقلال اعلام کرد: آنطور که من در جریان هستم با زحماتی که باشگاه کشیده مسئله ای برای ثبت قرارداد ها نداریم.

* رمضانی طبق نظر مجیدی جذب شد، بعید است سرمربی نظر منفی نسبت به مهاجمان داشته باشد

وی در خصوص اینکه آرمان رمضانی در پرسپولیس عملکرد خوبی نداشته و جذب این مهاجم با وجود بازیکنانی مثل دیاباته، ارسلان مطهری و قایدی دلیلی بر عدم اعتقاد مجیدی به این بازیکنان است گفت: اینکه چه بازیکنی جدا و یا اضافه گردد در اختیار کادر فنی است. پیشنهاد مجیدی جذب رمضانی بود و این اتفاق بر اساس نظر کادر فنی انجام شد. اینکه سرمربی به مهاجمان فعلی اعتقاد دارد یا نه، قطعا اعتماد وجود دارد و به نظر نمی آید مجیدی نسبت به استفاده از بازیکنان فعلی خط حمله نظر منفی داشته باشد. حدس من این است که کادر فنی نگران هستند که بعد از عید بازی های فشرده می گردد و آنها می خواهند برای هر پست جایگزین هایی داشته باشند. با این وجود همه حوزه فنی در اختیار سرمربی است و مجموعه باشگاه همه کوشش خود را می نماید تا همه چیز برای این عزیزان فراهم گردد.

* پرونده پادووانی و استراماچونی برقرار است

سخنگوی باشگاه استقلال در باره آخرین شرایط شکایت لئوناردو پادووانی و آندرا استراماچونی شرح داد: در این مورد اطلاع دقیقی ندارم و شرایط این پرونده ها مانند سابق برقرار است. منتظر صدور آراء مرجع رسیدگی نماینده هستیم و امیدواریم ظرف ماه های آینده این آراء ابلاغ گردد. تا به امروز تغییری در شرایط پرونده آنها ایجاد نشده است.

* های وب بخشی از مبلغ بودوروف را به عنوان قرض به استقلال پرداخت کرد

نظری درباره اینکه یکی از اعضای هیات مدیره استقلال مدعی شده بود مطالبات نیکولای بودوروف را پرداخت خواهد نمود و آیا وی این کار را انجام داد گفت: یادم نمی آید. اعضای هیات مدیره برای تامین مبلغ بدهی بودوروف قراری با هم داشته باشند، اما درباره اینکه این پول از چه طریقی تامین شده باید بگویم شرکت های وب به عنوان اسپانسر استقلال بخشی از این مبلغ را به عنوان قرض برای ما تامین و به استقلال یاری کرد. از این طریق بخشی از قرارداد بودیمیر تامین شد و قرار است سایر دوستانی که با باشگاه در ارتباط هستند و همچنین نامداری هم این مبلغ را تامین نمایند و فکر می کنم ظرف امروز و فردا این اتفاق رخ دهد.

*اگر امروز قادر به پرداخت مبلغی نیستیم دلیل نمی گردد تا یک ماه دیگر هم نتوانیم این کار را انجام دهیم

عضو هیات مدیره استقلال درباره ادعای فرزاد حاتمی مبنی بر اینکه چگونه باشگاه استقلال با وجود در اختیار نداشتن 100 میلیون تومان برای تسویه طلب وی بازیکنان میلیاردی جذب می نماید، گفت: این سوال کاملا بجا است. اگر ما امروز نمی توانیم مبلغی را پرداخت کنیم دلیل نمی گردد که یک هفته تا یک ماه دیگر هم نتوانیم این کار را انجام دهیم. همه کوششمان این است که مبالغ لازم رابرای برطرف نیازهایمان تامین کنیم و تا به امروز هم بخشی از این مبالغ هم تامین شده است. استقلال باید تقویت گردد تا بتوانیم در رقابت های داخلی و خارجی نتیجه مناسبی بگیریم.

* اگر درآمد آنچنانی نداریم به معنای آن نیست که تیم را هم تقویت نکنیم

عضو هیات مدیره استقلال افزود: طبیعی است اگر از محل کسب قهرمانی های احتمالی داخلی و صعود به مراحل بعدی لیگ قهرمانان آسیا مبالغی در اختیار باشگاه قرار بگیرد با آنها می توان بخشی از هزینه ها را هم تامین کرد. اینکه ما اکنون نتوانیم درآمد آن چنانی داشته باشیم به این معنا نیست که تیم را هم تقویت نکنیم. استقلال برای موفقیت باید بازیکنان باکیفیتی را جذب کند و ما هم از جهات مختلف در صدد تقویت تیم هستیم.

*قرار است قرارداد جدیدی با میلیچ امضا گردد

سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که تکلیف 50 هزار دلار ضبط شده به کجا رسید گفت: پولی که ضبط شده توسط تعزیرات برگردانده شد ولی چون مسائل ریالی داشتیم و آن را به بعضی از بازیکنان پرداخت کردیم. بعضی از هزینه های جاری باشگاه هم از این رقم پرداخت شد و این مبلغ را 2-3 هفته پیش دریافت کردیم. مطالبات آقای میلیچ را هم پرداخت کردیم اما چون قرار است قرارداد جدیدی منعقد گردد امیدوارم این الحاقیه زودتر حل گردد.

* از داخل از کشور به ما نگفته اند در لیگ قهرمانان شرکت نکنیم

وی در خصوص اینکه آیا اخبار مربوط به مانع تراشی وزارت ورزش برای حضور استقلال در عرسبتان صحت دارد گفت:تا این لحظه چنین مساله ای نیست. اینکه در بازی ها شرکت کنیم یا نکنیم، تابع تصمیمات داخلی نیست. ما تابع قوانین و مقرراتی هستیم که فیفا و ای اف سی وضع می نمایند. چون ممکن است در صورت عدم شرکت در بازی ها محروم شویم بعید است کسی با این مساله مخالفت نموده باشد و ما مسئله ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نخواهیم داشت.

* باشگاه از حالا به فکر مذاکره برای تمدید قرارداد بازیکنان است

نظری در خصوص اینکه قرارداد بعضی بازیکنان در انتها فصل تمام می گردد و آیا فکری برای تمدید قرارداد آنها شده یا خیر گفت: مددی در کوشش است تا مذاکراتی را با بازیکنان داشته باشد. امیدواریم در خلال بازی های پیش رو این دست مذاکرات را جدی تر دنبال کنیم، باشگاه هم به صورت جدی به این فکر است که با بازیکنان مورد نظر فصل بعد وارد مذاکره گردد و از این نظر جای نگرانی وجود ندارد.

*برای حضور در آسیا و برنامه های سفرها مسئله ای نداریم

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه فصل قبل مسائلی برای ریجستر شدن نام شجاعیان در لیگ قهرمانان وجود داشت و آیا فکری برای حل شدن چنین مسائلی شده یا خیر گفت: خوشبختانه آقای آصفی در این بخش حضور دارد، هم با نظام وظیفه و هم با اداره گذرنامه مذاکره شده تا برای خروج بازیکنان مسئله ای به وجود نیاید. حتی بعضی بازیکنان مشکل تاریخ گذرنامه داشتند اما این موضوع پیگیری شده و در این زمینه هم جای نگرانی وجود ندارد.

*خلیل زاده برنامه های خوبی برای بخش مالی دارد

وی در خصوص اینکه اعلام شماره حساب برای یاری های مردمی با واکنش های منفی روبرو شده و چرا مباحث درآمدسازی به شکلی بهتر پیگیری نشده است گفت: آقای خلیل زاده مسئولیت بخش مالی را بر عهده دارد. او برنامه های خوبی را شروع نموده و در کوشش است با مددی این برنامه ها را به انتها برساند. زمانی که این برنامه ها به انتها برسد اوضاع مالی ما بهتر خواهد شد.

*اگر ما هم به چاه نفت وصل بودیم به دنبال یاری های مردمی نمی رفتیم

نظری در خصوص اینکه صدری عضو هیات مدیره پرسپولیس در این خصوص واکنش هایی داشته است مطرح نمود: بارها در این زمینه صحبت کردم،بهتر است همکاران ما در هیات مدیره رقیب کار خودشان را درست انجام بدهند و به مباحث دیگر باشگاه ها ورود ننمایند. واقعیت این است که اگر ما هم به چاه نفت وصل بودیم به دنبال یاری های مردمی نمی رفتیم. در این زمینه هم باشگاه مستقیم ورود نکرد و دل طرفداران سوخت و خودشان خواستند مبالغی را برای باشگاه جمع آوری نمایند. چون این اقدام خیرخواهانه بود و ما هم از آنها حمایت کردیم. ما چون خودمان را از مردم می دانیم از این اقدام حمایت کردیم. بعضی از طرفداران برای اینکه از باشگاهشان حمایت نمایند بلیت می خریدند و راهی استادیوم می شدند اما امروز به خاطر کرونا این امکان نیست. به همین علت ما از این اقدام طرفداران حمایت کردیم.

وی ضمن تشکر از رسانه ها گفت: امسال سال پر فراز و نشیبی در کنار هم داشتیم. جا دارد به سهم خودمان از عزیزان عذرخواهی کنیم و اگر قصوری در بخش رسانه وجود داشت من آن را می پذیرم. با همه کاستی ها سال خوبی را آرزو می کنم و امیدوارم اصحاب رسانه به رسالت خطیر خود توجه جدی داشته باشد و بدون جانبداری نظرات طرفداران را ارائه کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1516

به "نظری: هیچ نهادی از حضور ما در عربستان جلوگیری نکرده است خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: هیچ نهادی از حضور ما در عربستان جلوگیری نکرده است خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید