نتیجه جنجالی کالبدشکافی مارادونا افشا شد؛ اسطوره به قتل رسیده است

به گزارش مجله گوگل ایرانی، تهران (پانا) - پزشکی قانونی آرژانتین در گزارشی اعلام نموده است که انتها یافتن زندگی دیه گو آرماندو مارادونا با مرگ عادی همراه نبوده و این اسطوره فوتبال دنیا به قتل رسیده است.

نتیجه جنجالی کالبدشکافی مارادونا افشا شد؛ اسطوره به قتل رسیده است

یک ماه از مرگ شوکه کننده و ناگهانی دیه گو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال دنیا و کشور آرژانتین گذشته است، مرگی که ابتدا ایست قلبی عامل آن اعلام شد اما پس از شکایت دخترهای مارادونا از تیم پزشکی، کالبدشکافی جسد مارادونا جواب یک ابهام عظیم را داده است.

هر چند پزشکی قانونی و پلیس آرژانتین تا به امروز خبری رسمی را منتشر نکرده اند اما منابع خبری در آرژانتین دقایقی خبر در خبری فوری اعلام کردند که نتایج کالبدشکافی لو رفته است و معین شده که مرگ مارادونا به صورت عادی نبوده است.

این گزارش ها حاکی از است که نتیجه کالبدشکافی نشان داده که مارادونا شش تا هشت ساعت قبل از مرگ حال وخیمی داشته است و طی این مدت در بدن او دارویی وجود نداشته که به بهتر شدن وخامت حال او یاری کند، به عبارت دیگر تیم پزشکی این اسطوره که 2 پزشک تشکل شده بود، برای بهبود حال او کوشش نکرده اند و بنابر این متهم به قتل غیر عمد هستند و به زودی تحت محاکمه قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1379

به "نتیجه جنجالی کالبدشکافی مارادونا افشا شد؛ اسطوره به قتل رسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه جنجالی کالبدشکافی مارادونا افشا شد؛ اسطوره به قتل رسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید