نزاع مرگبار 20 برادر سلاخ به خاطر اختلاف قیمت گوشت

به گزارش مجله گوگل ایرانی، نزاع خونین 20 برادر سلاخ به خاطر اختلاف بر سر قیمت گوشت، با دو قتل و مجروح شدن 4 نفر به انتها رسید.

نزاع مرگبار 20 برادر سلاخ به خاطر اختلاف قیمت گوشت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، ساعت 8 شامگاه یکشنبه 12 بهمن، صدای درگیری و ناسزاگویی بین چند مرد در خیابان سراج اهالی محل و همسایه ها را به خیابان کشاند. مردان با چاقو و قمه به جان هم افتاده و درگیر شده بودند. به دنبال این درگیری خونین، شاهدان ماجرا بلافاصله با پلیس تماس گرفته و مأموران کلانتری 126 فرجام راهی محل شدند.

با حضور مأموران در محل، نزاع خونین سرانجام یافت و آن ها با جسد مرد جوانی روبرو شدند که روی زمین افتاده بود. 5 مرد دیگر نیز در این درگیری مجروح شده بودند که توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. با توجه به وخامت حال یکی از مجروحان، او به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل شد و در حالی که در کما به سر می برد، کادر درمان کوشش خود را برای نجات مرد جوان ادامه دادند.

اما با مرگ مرد جوان، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم آنالیز صحنه جرم اعلام و تحقیقات شروع شد. با حضور تیم جنایی در محل، جسد به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران انتقال داده شد.

در ادامه تحقیقات تعیین شد که نزاع بین 20 برادر و شاگردان آن ها اتفاق افتاده است. این برادران همگی از یک پدر و 5 مادر بودند. اما چند نفر از آن ها در یک مغازه قصابی در خیابان سراج کار می کردند و بقیه در کشتارگاهی در میدان بهمن مشغول به کار بودند.

اختلاف اقتصادی

برادر هایی که در کشتارگاه کار می کردند گوشت مغازه قصابی برادران دیگر خود را تهیه می کردند، اما از چند ماه قبل اختلاف بین برادران بر سر قیمت گوشت و پرداختی ها شروع شد. اختلافی که به چند درگیری منجر شده بود و در نهایت برادرانی که در کشتارگاه کار می کردند شامگاه حادثه به همراه شاگردانشان برای وصول پول خود راهی خیابان سراج شدند، اما کار به درگیری و قتل یکی از برادر ها کشید.

دومین جنایت

در ادامه 4 متهم دیگر که در نزاع شرکت داشتند نیز بازداشت شده و تعداد بازداشت شدگان به 8 نفر رسید که این 4 نفر به اداره آگاهی منتقل شدند. در حالی که تحقیقات در این خصوص از سوی بازپرس حبیب الله صادقی ادامه داشت، صبح 13 بهمن یکی از مجروحان حادثه که در کما بود تسلیم مرگ شد. بدین ترتیب شمار قربانیان این نزاع به دو نفر رسید.

در تحقیقاتی که کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت انجام دادند، تعیین شد یکی از برادر ها که به قتل رسیده به دست برادرش بصیر کشته شده است، اما وی در تحقیقات منکر جنایت شد و گفت: صاحب یکی از مغازه های قصابی هستم و تعدادی شاگرد نیز به همراه من در این قصابی کار می نمایند. چند وقتی می گردد که با برادرانم به اختلاف اقتصادی خورده و با هم مشکل پیدا نموده ایم. شب حادثه من به همراه یکی از دوستانم که از ترکیه آمده بود و شاگردانم داخل مغازه بودیم که برادرانم و دوستانش یک دفعه به مغازه من و مغازه برادر دیگرم که در چند متری مغازه ام است حمله کردند. یکی از برادرانم به من چاقو زد و در همین حین دوستم که از ترکیه آمده بود به هواداری و طرفداری من درآمد و با برادرانم و شاگردانش درگیر شد. اما آن ها به دوستم که در این ماجرا هیچ نقشی نداشت و قصد میانجیگری داشته حمله و او را بشدت مجروح کردند.

او ادامه داد: ما هم در دفاع از خود دست به چاقو شدیم و یکی از برادرانم که از کشتارگاه میدان بهمن آمده بود مورد حمله چاقو نهاده شد و در همان صحنه درگیری نیز کشته شد. متوجه نشدم چه کسی به برادرم چاقو زد، اما برادرم با ضربه چاقوی من به قتل نرسیده است. دوستم که از ترکیه آمده بود و من و سه برادر دیگرم که مجروح شده بودیم را به بیمارستان منتقل کردند، اما دوستم ساعاتی بعد فوت کرد.

متهمان برای تحقیقات بیشتر و شناسایی عامل دومین جنایت به اداره آگاهی منتقل شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1431

به "نزاع مرگبار 20 برادر سلاخ به خاطر اختلاف قیمت گوشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نزاع مرگبار 20 برادر سلاخ به خاطر اختلاف قیمت گوشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید