وریا غفوری: به استراماچونی خواهش کردیم برگردد اما برایش مهم نبود، شرایط استقلال خجالت آور است

به گزارش مجله گوگل ایرانی، متاسفانه 23، 24 روز است که استقلال سردرگم است و سرمربی ندارد. خیلی شرایط بدی است. 16 روز دیگر هم بازی داریم و نمی دانم چه بگویم. واقعا شرایط خجالت آوری است.

وریا غفوری: به استراماچونی خواهش کردیم برگردد اما برایش مهم نبود، شرایط استقلال خجالت آور است

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه استراماچونی می آید یا نه نمی دانم اما شخصا امیدوار نیستم.

غفوری: به استراماچونی خواهش کردیم برگردد اما برایش مهم نبود/ شرایط استقلال خجالت آور است

به گزارش فارس، ووریا غفوری در خصوص حضورش در تمرین تیم فوتبال امید گفت: استیلی زحمت کشید و ما را برای آخرین تمرین تیم امید دعوت کرد تا در کنار بچه ها باشیم. ما در جریان تمریناتشان نبودیم اما خوش بین هستیم و امیدواریم نتیجه خوبی بگیرند.

بعد از شروطی که گذاشت با استرا ارتباطی نداشتم

وی در خصوص اینکه آیا استراماچونی برمی گردد یا خیر، گفت: از بعد از شروطی که گذاشت با وی ارتباطی نداشته ام.

استرا را فالو نداشتم که آنفالو کنم

کاپیتان استقلال در خصوص اینکه بعضی از بازیکنان این مربی را در صفحه مجازی آنفالو نموده اند گفت: شایعه بود و نمی دانم چه کسی شیطنت کرد. بازیکنانی که می گویید یکی خود من که اصلا فالو ننموده بودم که آنفالو کنم. اینکه می آید یا نه نمی دانم اما شخصا امیدوار نیستم.

سرمربی برگردد به نفع تیم است

غفوری در خصوص مذاکرات مسئولان استقلال با این مربی در قطر توضیح داد: در جریان دقیق مذاکرات نیستم و من هم اخبار ضد و نقیض را شنیده ام.

وی در خصوص اینکه گفته می گردد بازیکنان استقلال از استراماچونی دل خوش ندارند، شرح داد: این طور نیست. او برگردد به نفع تیم ماست، چون خودش تیم را ساخته است.

16 روز دیگر بازی داریم اما سرمربی نداریم

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه یک ماه است مربی ندارید، گفت: متاسفانه 23، 24 روز است که استقلال سردرگم است و سرمربی ندارد. خیلی شرایط بدی است. 16 روز دیگر هم بازی داریم و نمی دانم چه بگویم. واقعا شرایط خجالت آوری است.

هیچ وقت سرمربی نبودم و بازیکن هستم

وی در خصوص اینکه سرمربی موقت تیم هستی، افزود: من هیچ وقت سرمربی نبوده ام و بازیکن هستم. حالا با توجه به شرایط وظیفه ام سنگین تر شده است.

استقلال این قدر خوار شده که نمی دانیم مربی می آید یا نه

غفوری تاکید نمود: استقلال آنقدر خوار و کوچک شده که نمی دانیم یک مربی می آید یا نه. اگر می آید که سریع تر تعیین نمایند. استقلال و طرفدارانش بازی داده می شوند و به شأن استقلال لطمه بزرگی زده شد.

واکنش به تصمیم مجیدی

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه مجیدی گفته است زمانی به استقلال بازمی گردد که امضای طرفداران زیر برگه قرارداد باشد، گفت: اگر باشگاه تکلیف سرمربی را تعیین کند که می آید یا نه، بعد از آن می توان تصمیم دوم را گرفت. اگر سرمربی برنگردد، طرفداران می دانند که بعد از آن می آید و تکلیف تعیین می گردد.

فتح الله زاده را نمی شناسم اما خلیل زاده پالس های مثبتی داده است

وی در خصوص حضور خلیل زاده و فتح الله زاده در استقلال خاطر نشان کرد: فتح الله زاده را نمی شناسم و کارکرد او را نمی دانم. صحبت های ضد و نقیض در خصوص او زیاد شنیده ام اما حداقل خلیل زاده پالس های مثبتی را به بازیکنان داده و رضایت کوچکی از او داریم. خلیل زاده در بدترین شرایط آمد و سرپرست استقلال شده است.

غفوری در خصوص اینکه استراماچونی گفته است یکی از شرایط بازگشتش نبود فتح الله زاده است، افزود: من در جریان نیستم.

خطیر سمتی ندارد اما امیدواریم اتفاق استراماچونی مثل قضیه سوپرجام نگردد

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا درست است بازیکنان گفته اند اگر خطیر برگردد از استقلال می فرایند، گفت: به نظر من هر فردی که می آید عملکردش را به یادگار می گذارد. اگر رضایتی از او هست تعیین است و اگر هم نباشد باز هم تعیین است. خطیر سمتی ندارد و او چند روز قبل گفته بود می تواند استراماچونی را برگرداند اما خبری از او نیست. امیدواریم این اتفاق مانند قضیه سوپرجام نگردد.

در فسخ قرارداد استرا خیلی چیزها دیده نشد

وی با اشاره به اینکه دوست داریم استراماچونی بازگردد، گفت: به او التماس و خواهش هم کردیم و همه جوره گفتیم که بازگرد، اما برایش مهم نبوده است. حق هم داشته و به صورت قانونی قراردادش را فسخ نموده است، اما در این فسخ قرارداد خیلی چیزها دیده نشد.

نیم فصل شد اما بازیکنان پول نگرفتند

غفوری در خصوص اینکه آیا با این تغییر و تحولات امیدوارید به مطالبات خود برسید، افزود: مطالبات بازیکنان که خیلی لوث شده است. بازیکن باید اول فصل 30 درصد قرارداد را بگیرد اما تا نیم فصل چیزی نگرفته است. شرایط طوری شده که اگر بدهند، انگار شاهکار نموده اند. مسئولان باشگاه باید به فکر باشند.باید مطالبات پرداخت گردد و شرایط بازیکنان بهتر گردد. اگر اسم کسی بزرگ شده، این بازیکنان هم کوشش نموده اند. در مجموع همه نگران بوده و سردرگم هستیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 661

به "وریا غفوری: به استراماچونی خواهش کردیم برگردد اما برایش مهم نبود، شرایط استقلال خجالت آور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وریا غفوری: به استراماچونی خواهش کردیم برگردد اما برایش مهم نبود، شرایط استقلال خجالت آور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید