پاداش خوش مصرفی برق در زمستان ادامه دارد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، تهران (پانا) - سخنگوی صنعت برق گفت طبق مصوبه هیات وزیران پرداخت پاداش خوش مصرفی در زمستان هم تداوم یافته و به افراد صرفه جو در برق تعلق می گیرد.

پاداش خوش مصرفی برق در زمستان ادامه دارد

به گزارش ایرنا،مصطفی رجبی مشهدی اضافه کرد: سال جاری با همکاری مردم و مدیریت مصرف 180 میلیارد تومان پاداش خوش مصرفی در تابستان پرداخت شد.

وی ادامه داد: پرداخت پاداش به افرادی صورت گرفت که نسبت دوره مشابه سال قبل مصرف کمتری داشته اند.

معاون برنامه ریزی و امور مالی شرکت مدیریت فراوری، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیات وزیران، پرداخت پاداش برای فصل زمستان هم تداوم دارد و مردم در صورت مدیریت مصرف از این پاداش بهره مند خواهند شد.

رجبی مشهدی با بیان اینکه برنامه های مدیریت مصرف طراحی و اجرا شده است، اضافه کرد: برنامه مدیریت مصرف را از خود آغاز نموده و بر این اساس در تهران روشنایی غیر ضروری معابر یا یک درمیان شده اند و یا خاموش شده است.

وی ادامه داد: برنامه ریزی شده از توان نیروگاه های برق آبی، اتمی و تجدیدپذیر بیشتر استفاده گردد تا بتوان مدیریت بهتری اعمال کرد.

سخنگوی صنعت برق گفت: مردم اگر بتوانند 10 درصد در مصرف انرژی گاز و برق خود صرفه جویی نمایند، حدود 70 میلیون متر مکعب گاز فراوری خواهد نمود که شرایط پایداری برای نیروگاه ها به همراه دارد.

رجبی مشهدی آسان ترین راه مدریت مصرف را استفاده از دمای آسایش در وسایل گرمایشی مطرح نمود و خاطرنشان ساخت: دمای آسایش صرفه جویی خوبی به همراه دارد.

وی ادامه داد: هر یک درجه کاهش مصرف 6 درصد در انرژی صرفه جویی دارد که شرایط پایداری در نیروگاه ها بوجود خواهد آورد.

سخنگوی صنعت برق گفت: هرچقدر مردم در مصرف خود صرفه جویی نمایند، میزان استفاده از سوخت مایع در نیروگاه ها کاهش خواهد یافت که در مجموع به نفع خود مردم است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1370

به "پاداش خوش مصرفی برق در زمستان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداش خوش مصرفی برق در زمستان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید