پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها در تبریز از ابتدای تیرماه

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز از پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها در تبریز از ابتدای تیرماه 98 اطلاع داد.

پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها در تبریز از ابتدای تیرماه

به گزارش مجله گوگل ایرانی، شهرام دبیری در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تبریز با اعلام مطلب فوق گفت: نرخ کرایه تاکسی ها نسبت به نرخی که به صورت میدانی در سال 97 اجرا می شد، 25 درصد افزایش یافته که این مقدار نسبت به نرخ مصوب، کمی بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه این طرح برای اجرایی شدن باید به تصویب فرمانداری تبریز برسد، ادامه داد: امیدواریم این افزایش نرخ مناسب باشد تا رانندگان تاکسی ها نیز بتوانند هزینه های خودرو و معیشت خود را تأمین نمایند.

دبیری مطرح نمود: در عین حال ما انتظار داریم نرخ هایی که مصوب و تائید می گردد، به صورت کامل اجرا گردد و شهرداری نیز نظارت کافی در این خصوص داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که تکلیف کرایه های غیر رند چه می گردد، گفت: مقدار کمی از این نرخ ها غیر رند هستند و باید برای آنها راه حل پیدا کنیم. چون قرار بود افزایش نرخ کرایه ها بیش از 25 درصد نباشد، به همین دلیل بعضی کرایه ها رند نیستند.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در مورد زمان راه اندازی سیستم پرداخت الکترونیکی، یادآور شد: بنا بر اعلام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها از ابتدای تیر 98 اجرا می گردد که در این صورت نیازی به رند کردن کرایه ها نیست و کرایه واقعی از سوی مسافر پرداخت می گردد.

لازم به ذکر است به پیشنهاد سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز، 25 درصد افزایش قیمت کرایه تاکسی ها نسبت به قیمت واقعی در جلسه امروز شورا تصویب شد. این طرح برای اجرایی شدن باید به تصویب فرمانداری تبریز برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 150

به "پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها در تبریز از ابتدای تیرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی ها در تبریز از ابتدای تیرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید