کاهش 20 درصدی فعالیت های تجاری زیمنس

به گزارش مجله گوگل ایرانی، خبرنگاران: شرکت زیمنس آلمان، بزرگترین شرکت تولیدی صنعتی اروپا، به علت شیوع کرونا با کاهش 20 درصد حجم قراردادهای تجاری در سه ماه منتهی به ماه ژوئن روبرو شده است.

کاهش 20 درصدی فعالیت های تجاری زیمنس

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، مدیر ارشد مالی شرکت زیمنس آلمان گفت حجم قراردادهای تجاری این شرکت مهندسی در سه ماه منتهی به ماه ژوئن تا 20 درصد کاهش یافته است و فعالیت های این شرکت در سال 2021 زیر سطح سال 2019 باقی خواهد ماند.

به گزارش رویترز، رالف توماس گفت سه ماهه سوم مالی این شرکت که از آوریل تا ماه ژوئن محاسبه می شود، به علت بحران ویروس کرونا، چالش بزرگی برای ما خواهد بود همانطور که برای بیشتر مشارکت کنندگان دیگر بازار نیز همینگونه است.

توماس اضافه نمود: با این حال، این افت بی پاپان نخواهد بود...حجم تجارت فعالیت های کوتاه مدت احتمالا بین 10 تا 20 درصد در این دوره کاهش یافته است.

این مقام شرکت زیمنس در ماه می پس از پیش بینی فروش متوسط پیش از شیوع کرونا، گفته بود که انتظار دارد درآمدهای این شرکت در سال مالی منتهی به سپتامبر 5 درصد کاهش یابد.

وی احتمال اقداماتی برای کاهش ظرفیت در برخی از مناطق تجاری را رد نکرد اما نامی از آنها نبرد.

وی توضیح داد فعالیت این شرکت در سال 2021 در تمامی مشاغل و مناطق به سطح سال 2019 نخواهد رسید اما این شرکت مزیت های رقابتی در برخی مناطق نسبت به رقبای خود دارد که از ارائه جزئیات در این باره خودداری کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1070

به "کاهش 20 درصدی فعالیت های تجاری زیمنس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 20 درصدی فعالیت های تجاری زیمنس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید