81 درصد تهرانی ها در روزهای کرونایی در خانه ورزش می نمایند، کاهش وزن 29 درصد شهروندان در قرنطینه

به گزارش مجله گوگل ایرانی، نتایج نظرسنجی مجازی سازمان ورزش شهرداری تهران در مناطق 22 گانه تهران که ازطریق پرسشنامه الکترونیکی انجام شد و 63.5 درصد شرکت کنندگان آن را زنان تشکیل می دادند، گویای آن است که با تعطیل شدن باشگاه ها و فعالیت های عمومی ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا، 81 درصد از شهروندان ورزش را به خانه آورده و تمرینات خانگی ورزشی انجام می دهند.

81 درصد تهرانی ها در روزهای کرونایی در خانه ورزش می نمایند، کاهش وزن 29 درصد شهروندان در قرنطینه

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی آشپزخانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، بر اساس این نظرسنجی که بیش از 15 هزار نفر از شهروندان در آن شرکت کردند، 65.5 درصد از شرکت کنندگان بصورت انفرادی و 34.5درصد به همراه خانواده، ورزش در خانه انجام می دهند.73 درصد شرکت کنندگان نیز سه روز یا بیشتر در هفته، ورزش در خانه را انجام می دهند.

77.8 درصد از شرکت کنندگان نیز از مطالب آموزشی و کلیپ های ورزش در خانه، سازمان ورزش و مناطق اظهار رضایت کردند. همچنین 58.6 درصد شهروندان از کلیپ های ورزشی فراوری شده توسط سازمان و مناطق به نسبت مطالب دیگر برایشان رضایت بخش تر بوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، بر اساس این گزارش تعداد 9.7 درصد از شهروندان بصورت مداوم در ایام قبل از کرونا هم در خانه ورزش می کردند و 33.4 درصد نیز در پارک ها و بوستانها و 56.9 درصد از باشگاه های ورزشی استفاده می کردند.

همچنین، 19.8 درصد از شهروندان نیز افزایش وزن و 29.9 درصد کاهش وزن در طول ایام قرنطینه تجربه نموده اند و 50.4 درصد بدون تغییر مانده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 818

به "81 درصد تهرانی ها در روزهای کرونایی در خانه ورزش می نمایند، کاهش وزن 29 درصد شهروندان در قرنطینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "81 درصد تهرانی ها در روزهای کرونایی در خانه ورزش می نمایند، کاهش وزن 29 درصد شهروندان در قرنطینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید