برای واکسیناسیون فرانسه 5000 سال زمان ضروری است!

به گزارش مجله گوگل ایرانی، در حالیکه مرکز بهداشت اروپایی می گوید واکسن در میان کشور های عضو اتحادیه اروپا توزیع شده، اما به دلایل نامعلوم واکسیناسیون در فرانسه بسیار کند صورت می گیرد.

برای واکسیناسیون فرانسه 5000 سال زمان ضروری است!

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در این رابطه امانوئل مکرون نیز مدیریت واکسیناسیون کرونا را به باد انتقاد گرفته تا جایی که زمزمه های برکناری وزیر بهداشت این کشور به گوش می رسد.

دکتر مَقتَن بِلَنشه متخصص ویروس شناسی از بیمارستانی در پاریس در این باره می گوید: آلمان، انگلستان و بعضی دیگر از کشور ها با سرعت به واکسینه کردن مردم مشغولند، اما در فرانسه همه چیز با کندی فاجعه باری سپری می گردد. آقای وزیر بهداشت می گوید واکسن به اندازه کافی موجود است و جای نگرانی نیست؛ بله واکسن ها به جای توزیع بین مردم در یخچال ها انبار شده است.

فرانسه پس از یک هفته تنها 200 نفر را واکسینه نموده در حالیکه میلیون ها دوز واکسن کرونا خریداری و وارد نموده است. پروفسور ویلیام راب رئیس سابق اداره بهداشت عمومی فرانسه دراین باره نکته جالبی اعلام نموده و گفته اگر فرایند واکسیناسیون با این سرعت ادامه یابد برای واکسینه کردن همه مردم فرانسه به 5000 سال زمان احتیاج داریم.

منبع: فرارو
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1335

به "برای واکسیناسیون فرانسه 5000 سال زمان ضروری است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای واکسیناسیون فرانسه 5000 سال زمان ضروری است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید