تکلیف شهریه فوق برنامه های آموزشی در مدارس چه می شود؟

به گزارش مجله گوگل ایرانی، تهران (پانا) - مدیرکل ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد به دلیل شیوع بیماری کرونا و آموزش های غیرحضوری، تمام مدارس دولتی و غیردولتی موظف شده اند هزینه فوق برنامه های آموزشی و پرورشی، کنکور و... از تاریخ 98/12/1 را محاسبه و به اولیای دانش آموزان مسترد کنند.

تکلیف شهریه فوق برنامه های آموزشی در مدارس چه می شود؟

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

محمدحسین کفراشی در گفت وگو با پانا در پاسخ به این سوال که با توجه به تعطیلی مدارس و آموزش غیر حضوری برخی از مدارس از خانواده ها درخواست دریافت وجه برای برگزاری کلاس های آنلاین به ویژه برای کلاس های کنکور پایه دوازدهم کرده اند، این موضوع چگونه باید پیگیری شود؟ اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل مورخ 99/03/20 وزارت آموزش و پرورش، تمام مدارس دولتی و غیردولتی موظف شده اند هزینه فوق برنامه های آموزشی و پرورشی، کنکور و... از تاریخ 1/12/98 را محاسبه و به اولیای دانش آموزان مسترد کنند و یا در مدارس غیر دولتی با جلب رضایت آنان به عنوان شهریه سال تحصیلی 1400-1399 محاسبه شود.

مدیرکل ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: همچنین باتوجه به شیوه نامه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 1400- 1399 به شماره 247/140-22/5/99 مقرر شده در مدارس غیردولتی، نمونه دولتی، هیات امنایی، استعدادهای درخشان و مدارس شاهد برگزاری کلاس های فوق برنامه و کنکور با توجه به شرایط کرونایی شهرها و بر اساس مقررات اعلامی در این شیوه نامه انجام شود و واحد آموزشی در صورت مجاز بودن به ارائه این نوع خدمات، آموزش این دسته از دروس در فضای مجازی باید با رضایت اولیا انجام گیرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1361

به "تکلیف شهریه فوق برنامه های آموزشی در مدارس چه می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف شهریه فوق برنامه های آموزشی در مدارس چه می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید