حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت 3 ماه است

به گزارش مجله گوگل ایرانی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت 3 ماه است و اگر کسی پس از سه ماه کارت سوخت به دستش نرسید، باید مراتب را از درگاه اینترنتی epolice.ir و با وارد کردن شماره پلاک خودرو، پیگیری کند.

حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت 3 ماه است

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران درباره آخرین شرایط صدور کارت های سوخت گفت: درخواست های ماه اردیبهشت بطور کامل صادر شده است و هم اکنون درحال صدور درخواست های ماه خرداد هستیم.

وی با رد بعضی ادعا مبنی بر تاخیر 6 ماهه صدور کارت سوخت المثنی، اضافه نمود: حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت 3 ماه است و اگر کسی پس از سه ماه کارت سوخت به دستش نرسید، باید مراتب را از درگاه اینترنتی epolice.ir و با وارد کردن شماره پلاک خودرو، پیگیری کند.

کاهی گفت: ممکن است یکی از دلایل تاخیر در ارسال کارت سوخت، حضور نداشتن متقاضی در آدرس قید شده به هنگام مراجعه مامور پست باشد، بنابراین متقاضیان می توانند با استعلام کارت سوخت خود در سامانه پلیس، از محل نگهداری کارت خود در مراکز پست آگاه شوند و برای دریافت آن اقدام نمایند.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تأخیر به وجود آمده در فرآیند صدور و ارسال کارت سوخت را به دلیل شرایط ویژه شیوع کرونا در کشور دانست و گفت: پیش از این حداکثر مدت انتظار برای صدور کارت سوخت کمتر از دوماه بود، اما با شرایط بوجود آمده این مدت انتظار به حدود سه ماه افزایش یافته است.

وی با تأکید بر اینکه این افزایش زمان صدور کارت سوخت تنها مربوط به خودرو های شخصی است، تأکید کرد: مدت انتظار صدور کارت سوخت خودرو های عمومی همچون گذشته بوده و وقفه ای در این زمینه به وجود نیامده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1165

به "حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت 3 ماه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حداکثر زمان انتظار برای صدور کارت سوخت 3 ماه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید