رعایت پروتکل های بهداشتی در زنجیره گندم و آرد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت: اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران پس از شیوع ویروس کرونا، موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی در زنجیره گندم، آرد و نان به صورت کامل شده است.

رعایت پروتکل های بهداشتی در زنجیره گندم و آرد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، عباس ارشدی، امروز در نشست خبری رعایت پروتکل های بهداشتی نانوایان در دوران شیوع ویروس کرونا که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار گردید، گفت: اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران بعد از شیوع ویروس کرونا، برای رعایت پروتکل های بهداشتی ملزم شد، لذا طی این مدت در تمام عملیات های مربوط به تامین، ذخیره سازی و توزیع کالا های اساسی از مبدا تا مقصد و ذخیره سازی پروتکل های بهداشتی به صورت دقیق رعایت می گردد.

وی گفت: بر این اساس تمامی کامیون های حمل بار ضد عفونی می شوند و فاصله اجتماعی ماشین های حمل بار، در سیلو ها هنگام بارگیری وتخلیه بار به صورت کامل انجام می گردد.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت: زنجیره گندم، آرد و نان بر اساس رعایت اصول بهداشتی است و تمام موازین بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، رعایت می گردد.

ارشدی اضافه کرد: البته پس از اینکه آرد به نانوایی ها تحویل می گردد در هنگام تبدیل آرد به نان و تحویل آن به مشتری باید یکسری پروتکل های بهداشتی از سوی نانوا و مشتری رعایت گردد تا در مجموع نانی سالم به دست مصرف کننده برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 959

به "رعایت پروتکل های بهداشتی در زنجیره گندم و آرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رعایت پروتکل های بهداشتی در زنجیره گندم و آرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید