زمان انتخابات هیأت رئیسه نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان تعیین شد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، در حالی که رسانه ها منتظر انتخابات هیئت رئیسه جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی بودند پیگیری ها حکایت از این دارد که انتخابات احتمالا به چهارشنبه هفته جاری موکول شده است.

زمان انتخابات هیأت رئیسه نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان تعیین شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، نخستین جلسه نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان که اکنون به نام جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی فعالیت دارد عصر یکشنبه 26 بهمن در تهران با حضور اکثریت اعضا برگزار گردید.

در این جلسه که بهزاد نبوی ریاست سنی نشست را بر عهده داشت، درباره وظایف این جبهه و همچنین بحث های مقدماتی درباره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده بحث و گفتگو صورت گرفت.

در حالی که رسانه ها منتظر انتخابات هیئت رئیسه جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی بودند پیگیری ها حکایت از این دارد که انتخابات احتمالا به چهارشنبه هفته جاری موکول شده است. با این حال باید گفت که شانس بهزاد نبوی برای ریاست این شورا همچنان بالا است.

در این جلسه بهزاد نبوی به عنوان رئیس موقت و حسین کمالی، آذر منصوری، فرج کمیجانی و محمد رضا جلایی پور را هم به عنوان سایر اعضای هیات رئیسه موقت تا تصویب آیین نامه داخلی این جبهه انتخاب کردند.

جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی پس از آن تشکیل شد که شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان که ریاست آن را محمدرضا عارف برعهده داشت به یکباره پس از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دست به خود انحلالی زد.

سید عبدالواحد موسوی لاری طی نامه ای سرگشاده از سمت خود در این شورا یعنی نائب رئیسی استعفا کرد و پس از مدتی نیز داوود محمدی گفت که محمدرضا عارف نیز از ریاست این شورا استفاده نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1457

به "زمان انتخابات هیأت رئیسه نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان انتخابات هیأت رئیسه نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید