اخبار سیاسی

نسل جدید اینترنت خانگی به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد آذری جهرمی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: نسل جدید اینترنت خانگی با حداقل سرعت 70 مگابیت در ثانیه پس از دزفول، در شهر پردیس به بهره برداری رسید.

22 خرداد 1398

بیانیه وزارت خارجه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

وزارت امور خارجه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با صدور بیانیه ای بر تداوم شکست دسیسه های دشمنان با اتحاد و وحدت حول ستون های رکین انقلاب که چیزی جز رهبری، مردم، اسلام و ایران نبوده و نیست، تاکید نمود.

21 خرداد 1398

مشخص تعیین مالی برای منطقه هفتم استان خراسان رضوی

طی تفاهمنامه ای ششمین معین مالی برای منطقه هفتم استان خراسان رضوی (شهرستان فریمان) معین شد.

19 خرداد 1398

بانوان پس از انقلاب اسلامی در حوزه های آموزشی رشد زیادی داشتند

به گزارش خبرنگاران، فریبا نظری پورکیانی ظهر شنبه در همایش زنان، محور مقاومت و توسعه در اصفهان گفت: در چهار دهه گذشته بسیاری از مطالبات و حقوق شهروندی زنان را در جامعه بیان کردیم که منجر شد زنان به حقوق خود مطلع و مطالبه گر حق و حقوق خود شوند.

17 خرداد 1398

یاری 350 میلیون تومانی به نماینده فوتسال قم در لیگ برتر

به گزارش خبرنگاران، دور برگشت از مرحله پلی آف لیگ برتر فوتسال ایران امروز برگزار گردید و تیم سوهان محمد سیمای قم با تحمیل دومین شکست متوالی به فرش آرای مشهد جواز حضور در نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال را به دست آورد.

16 خرداد 1398

اعلام آمادگی ونزوئلا برای مذاکره با ترامپ

وزیر خارجه ونزوئلا در سازمان ملل ضرب الاجل هشت روزه ای که کشورهای اروپایی برای برگزای انتخابات معین نموده بودند را رد و در عین حال آمادگی کاراکاس برای مذاکره با دولت آمریکا را اظهار داشت.

13 خرداد 1398

در جلسه کارگروه مشخص مصادیق سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران چه گذشت؟

دبیر کمیته فرهنگ و رسانه شورای شهر تهران با ارائه گزارشی از جلسات کارگروه رسانه با موضوع مشخص مصادیق سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران گفت: پیشنهادات متفاوتی در این کارگروه مطرح شده است ولی هنوز تصمیم گیری برای مشخص مصوبه ای نداشته ایم.

9 خرداد 1398

یک تظاهرات کننده دیگر در سودان کشته شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، منابع خبری اعلام کردند که یکی از تظاهرات کنندگانی که از سوی نیروهای امنیتی سودان در جریان تظاهرات هدف قرار گرفته و زخمی شده بود، کشته شد.

8 خرداد 1398

معاندان انقلاب چشم دیدن جشن های 40 سالگی انقلاب را ندارند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: معاندان سرسخت انقلاب اسلامی با غیض و عصبانیت نظاره گر برگزاری جشن های 40 سالگی انقلاب هستند و چشم دیدن این تبلور عزت ایران اسلامی را ندارند.

6 خرداد 1398

گردشگری، خدمت مستقیم به آحاد مردم است ، راه عبور از تنگناهای اقتصادی، صنعت گردشگری است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری گفت: گردشگری موضوع مهمی است که خدمت مستقیم به آحاد مختلف مردم به حساب می آید و همه باید یاری کنیم تا ارائه خدمات به گردشگران به نحو مطلوب صورت گیرد.

2 خرداد 1398

انتقال مرکز پاسخگویی دارو و سموم استان تهران به داروخانه 13 آبان

مدیرکل دفتر نظارت و پایش فرآورده های سلامت سازمان غذا و دارو از انتقال مرکز پاسخگویی دارو و سموم استان تهران به مجموعه داروخانه های 13 آبان اطلاع داد.

21 اردیبهشت 1398

آذربایجانی: آسیب شناسی علت احتیاج به اصلاح قانون ضروری است

یک وکیل دادگستری با بیان این که عملکرد مجلس در حوزه قانون گذاری ریشه در نقش اولیه شورای نگهبان دارد ابراز عقیده کرد که فیلتر اجرا شده در مواردی مانع ورود نخبگان به مجلس می گردد.

20 اردیبهشت 1398

ابهام در استمهال وام های کشاورزی، دولت اقدام کند

به گزارش خبرنگاران، شهباز حسن پور ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه شهرستانهای سیرجان و بردسیر 12 درصد جمعیت استان کرمان را به خود اختصاص داده اند، اظهار کرد: بیش از 51 درصد حمل و نقل جاده ای استان مربوط به این دو شهرستان است.

19 اردیبهشت 1398

حضور دیپلماتیک مجدد آمریکا در سومالی بعد از 27 سال

آمریکا اظهار داشت، حضور دیپلماتیک دائم خود در سومالی را برای نخستین بار بعد از 27 سال مجددا احیا نموده است.

11 اردیبهشت 1398

واعظی: روحانی تا آخر پای قول های خود به مردم ایستاده است

رئیس دفتر رئیس جمهور، حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهور در سفرهای استانی را موجب خنثی شدن بسیاری از توطئه ها و یاوه گویی های برخی قدرتمندان علیه ملت و کشور ایران دانست و گفت: هیچ قدرتی نمی تواند به دولت، حکومت و نظامی که از حمایت مردم برخوردار است،...

10 اردیبهشت 1398

گسترش همکاری معاونت فرهنگی وزارت بهداشت با دانشگاه علوم پزشکی مجازی

تفاهم نامه همکاری میان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مجازی منعقد شد.

21 فروردین 1398

نشست مقامات ایرلند و انگلیس برای مشخص روابط پسابرگزیت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در پی تنش های بوجود آمده میان ایرلند و انگلیس در خصوص برگزیت، نحوه اجرای آن و تاثیر بر ایرلند، مقامات دو کشور به زودی نشستی را برای مشخص روابط پسابرگزیت برگزار می نمایند.

25 اسفند 1397

وزارت علوم، حامی دانشگاه های داوطلب ساماندهی آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وزارت علوم از هر دانشگاهی مانند دانشگاه بیرجند که داوطلب ساماندهی آموزش عالی گردد، حمایت ویژه خواهد نمود.

29 بهمن 1397

فوتبال دنیا، واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه و معاون نخست وزیر روسیه به درگیری 2 بازیکن فوتبال این کشور

فوتبال دنیا - ماریا زاخاروا و اولگا گولودتس به درگیری شدید 2 بازیکن مطرح فوتبال روسیه با یک کارمند ارشد دولتی این کشور در مسکو واکنش های جداگانه ای نشان دادند.

27 بهمن 1397

روزانه 3000 دانشجو از قطار مسیر آذربایجان استفاده می نمایند

شاپور اصلانی مدیرکل راه آهن آذربایجان در مصاحبه با خبرنگاران گفت: روزانه 8 رام قطار به صورت ریل باز و 2 رام قطار به صورت قطار برقی از تبریز سیر می نماید.

21 بهمن 1397
تعداد: (25)