فال روزانه 11، 02، 1399

به گزارش مجله گوگل ایرانی، فال روزانه 1399.02.11

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 اردیبهشت به جهان آمده ای، تولدت مبارک! تولد سال جاریتان برای شما غافلگیری های غیر منتظره ای را به همراه خواهد داشت. کسی یا چیزی فرصت رسیدن به آنچه همواره در انتظارش بوده اید را برای شما فراهم خواهد نمود. تا نیمه های تیر ماه نشانه هایی از این اتفاقات را خواهید دید، ولی با فرا رسیدن مرداد ماه نتیجه واقعی آن ها را به ویژه در زمینه روابط عاطفی و مسائل مالی خواهید دید و تا آخر تابستان در لذت آنچه به دست آورده اید غرق خواهید شد. جنبه مستقل و شجاع وجودتان سال جاری خود را نشان خواهد داد و شما با جسارت تمام تصمیم خواهید گرفت برای خودتان زندگی کنید و به آنچه که دیگران در موردتان می گویند و انتظاراتی که از شما دارند اهمیتی ندهید. با وجود این که این تغییرات مدت هاست در درون شما شروع شده بودند، ولی اکنون تصمیم گرفته اید که بر اساس خواسته های خود عمل کنید و جهت زندگیتان را همان طور که خودتان می خواهید انتخاب کنید.

فال روزانه 11، 02، 1399

حتی اگر کار های دیگری هستند که واقعا دلتان می خواهد انجام دهید، این که بجای نادیده دریافت آنچه به عهده تان است با مسئولیت پذیری بیشتری رفتار کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. امروز به اندازه کافی وقت نخواهید داشت که هم به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و هم مسئولیت هایتان را در نظر داشته باشید، امروز تازه اولین روز هفته است پس به نفعتان است که وظایفتان را در اولویت قرار دهید. محدودیت هایی که دارید را بپذیرید و بجای لذت های زودگذر کار هایی را انجام دهید که شما را به هدفتان و در نتیجه رضایت و خوشحالی پایدار می رسانند. این که به طرف مقابلتان فشار وارد کنید و بخواهید به زور رابطه تان را پیش ببرید هیچ نتیجه مثبتی روی شرایط فعلی نخواهد داشت.

امروز نمی گردد از زیر کارهایتان در بروید و فکر کنید که اگر کمی شانه خالی کنید دیگران هم متوجه این موضوع نخواهند شد. به جای این که اراده خود را در جهت اشتباه به کار گرفته و در برابر تغییرات مقاومت کنید، عاقلانه تر این است که آن را در جهت پذیرش تغییرات به کار گرفته و خودتان را با شرایط ایجاد شده تطبیق دهید. این کار بیش از پا به زمین کوبیدن و مقاومت کردن می تواند قدرت درونی شما را ثابت کند. هر چقدر امروز کوشش بیشتری کنید و زحمت بیشتری بکشید طی این هفته روز های راحتتری خواهید داشت. کاری که امروز می توانید انجام دهید را به فردا واگذار نکنید. تمام بعدازظهر برای لم دادن روی کاناپه و تماشای سریال های مورد علاقه تان وقت خواهید داشت.

اگر امروز بدون آن که چیز زیادی به دست بیاورید دارید دور خودتان می چرخید، شاید بهتر باشد بایستید و استراتژی کلی خود را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. شما تمایل چندانی به پذیرفتن حقیقت از خود نشان نمی دهید، به ویژه اگر فکر کنید که قبلا درس هایتان را گرفته اید. سعی کنید کمی بیشتر به نظم و ترتیب اهمیت بدهید تا بتوانید کارهایتان را به موقع انجام داده و از وقت اضافه خود به هر نحوی که دوست دارید بهره ببرید. فرار کردن از کار های امروزتان به آن سادگی که فکر می کنید نخواهد بود، پس اگر با کسی قرار گذاشته اید که کارتان را پیچانده و با او به جایی بروید بهتر است تا وقت دارید این قرار را کنسل کنید.

حتی اگر خودتان ترجیح بدهید که کار های دیگری انجام دهید، امروز مسائل پیچیده خانوادگی به رسیدگی و توجه شما احتیاج دارند. متاسفانه کوشش هایتان برای اجتناب از یک شرایط جدی و پیجیده تنها مشکلتان را بیشتر خواهد نمود. از این که دیدگاه خود را در خصوص این موضوع با کسانی که درگیر این مشکل هستند در میان بگذارید نترسید. درست است که هر کسی نظری دارد و سعی دارد آن را به کرسی بنشاند، ولی قبل از رسیدن به توافق همه باید نظرهایشان را بیان نمایند. ترس از قدم برداشتن در مسیری که برایتان ناشناخته است شما را از پیشروی باز داشته، ولی حقیقت این است که وحشت شما با آنچه که واقعیت دارد به هیچ عنوان همخوانی ندارد.

وقتی کار های خسته نماینده روزمره و مسئولیت های اجتناب ناپذیر تمام مدت ذهنتان را به خود مشغول نموده اند، کوشش برای داشتن ایده های عظیم و الهام بخش کار چالش برانگیزی به نظر می رسد. وقتی محدودیت انرژی، اقتصادی یا زمانی هم به این شرایط اضافه گردد حفظ کردن روحیه تان بسیار سخت تر به نظر می رسد. به جای این فکر ها روی بهترین سناریوی ممکن تمرکز کنید و به خودتان فشار نیاورید و امیدوار باشید. اگر احساس می کنید شریک زندگیتان به اندازه قبل شما را دوست ندارد و یا تغییراتی در رفتارش ایجاد شده است به جای این که به او شک کنید بهتر است علت این رفتار های او را از خودش بپرسید و مشکلتان را حل کنید.

داشتن ایده های عظیم درباره آنچه م یخواهید انجام دهید شاید برای انگیزه بخشیدن به شما کافی باشند، ولی پیش از هر کاری باید مشکل گیج نماینده ای که در محیط اطرافتان برایتان پیش آمده است را حل کنید. وقت خود را با نگرانی در خصوص شرایطی که شما و انتخاب هایتان را محدود نموده اند هدر نکنید. فقط این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که در حال حاضر پرداختن به تعهداتتان نسبت به دنبال کردن خواسته های دیگرتان از اولویت بیشتری برخوردار است. بعدا هم فرصت کافی برای رفتن به دنبال رویاهایتان خواهید داشت، البته به این شرط که امروز قورباغه هایتان را قورت داده و مسئولیت هایی که به عهده دارید را انجام دهید.

وقت آن رسیده که بدهی خود را به کسی که دوست دارید بپردازید، به ویژه اگر مسائل حل نشده ای بین شما وجود داشته باشد. آنقدر صبر نکنید تا دیر گردد؛ همین امروز کوشش خودتان را برای حل این مسائل بکنید تا ببینید که می توانید معجزه نموده و زمان از دست رفته را جبران کنید. معمولا هر اتفاقی هم که برایتان بیفتد و حتی اگر اوضاع به کامنان نباشد هم شما خیلی زود خودتان را جمع و جور می کنید و بی آنکه بگذارید کسی موجب ناراحتیتان را فراهم کند به راهتان ادامه می دهید. ولی امروز به طور وسواس گونه ای ذهنتان درگیر انجام دادن کار ها به بهترین نحو ممکن است، تا حدی که حال روحیتان بهم ریخته و از روزتان لذت چندانی نمی برید.

این که دیگران به تفریح و استراحت می پردازند در حالی که مسئولیت های شما دارند یکی پس از دیگری روی هم انبار می شوند و نمی دانید چطور می توان از پس انجام این همه کار برآمد. شاید شما در شرایط دشواری قرار گرفته باشید، ولی از مقایسه خودتان با دیگران به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. برای شما فرصتی فراهم شده است تا قابلیت های خود در زمانی که تحت فشار قرار دارید را نشان دهید، پس از آن نهایت استفاده را برده و با اعتماد به نفس تمام بدرخشید. بعد از جر و بحث با کسی که دوست دارید شاید فکر کنید که فرصت نشان دادن عکس العمل مناسب را از دست داده اید، اما این تفکر شما کاملا اشتباه است. نباید خودتان را سرزنش نموده و خود را شکست خورده فرض کنید.

شما تا حدودی می دانید که چه می خواهید و به کجا می خواهید برسید، با این حال حواستان باشد که بدون داشتن نقشه نمی توان به هیچ مقصدی رسید و ممکن است در راه گم شوید. به جای این که مدام راهتان را تغییر دهید سعی کنید مانعی که در مسیرتان قرار گرفته است را از بین ببرید، خبر خوب این است که این موانع ابدی نیستند و با کوشش های شما به زودی از میان خواهند رفت. در رابطه عاطفی خود از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر به طرف مقابلتان فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و در نتیجه روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت. وقتی از گوش دادن به موسیقی زندگی لذت ببرید شاهد وقوع معجزاتی عظیم خواهید بود.

همه وجدان کاری شما را تحسین می نمایند و به پایداری شما در راه رسیدن به اهدافتان حسادت می نمایند. با این حال امروز صبوری شما به ورطه آزمایش گذاشته خواهد شد و کوشش هایتان برای رسیدن به اهدافتان به نظر بی نتیجه خواهند آمد. ولی شما طبیعتا به کوشش خود ادامه خواهید داد و آهسته و پیوسته و با دقت و احتیاط بدون آن که بایستید و یا دچار تردید شوید پیش خواهید رفت. با این حال شاید بد نباشد اگر برنامه قدیمیتان را کنار گذاشته و برنامه ای هماهنگ با خواسته های فعلیتان در نظر بگیرید. به صورت کاملا ناگهانی، مسائلی در زمینه مسائل مربوط به خانه و خانواده پیش آمده اند که نشان می دهند شما این اواخر نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت بوده اید.

به نظر می رسد که وستانتان امروز نسبت به شما نگاهی انتقادی پیدا نموده اند و به همه کار ها و رفتارهایتان ایراد می گیرند. شما هم فکر می کنید که آن ها دارند بی فایده شما را مورد قضاوت قرار می دهند. در واقع شاید آن ها انتظاراتی بیش از اندازه از شما داشته باشند و با این کار خود مانع خوشحالی و آرامش شما بشوند. ولی در واقع آن ها می خواهند خودشان را در مقابل ایده های دیوانه وار و عجیب و غریب شما محافظت نمایند. شما کاری به آن ها نداشته باشید و بی آن که دلسرد شوید با شجاعت به دنبال خواسته هایتان بروید.. اگر کسی که دوست دارید هر لحظه ای که می خواهید در کنارتان نباشد یاد مسائل قدیمی در روابط عاطفی و حتی روابط قبلیتان می افتید و حس بدی روی سینه تان سنگینی خواهد نمود.

حتی نزدیک ترین دوستان و آشنایانتان متوجه کوشش های بی وقفه شما برای عمل کردن به وعده هایی که داده اید نیستند. فشاری که شما در این مورد دارید احساس می کنید آنقدر سنگین است که شاید حتی به فراموش کردن وعده و وعید هایی که داده اید فکر نموده و بخواهید از آن ها فرار کنید، ولی حتی این کار هم برای مدت زیادی به شما یاری نخواهد نمود. احتیاجی نیست راهکار همه مسائل را همین حالا پیدا کنید، کافی است تمام آنچه از دستتان بر می آید را انجام دهید. با وجود آنکه احتیاج شدیدی به صحبت کردن در خصوص احساساتتان دارید به زبان آورن مسائل پیچیده ای که ذهنتان را درگیر نموده اند هم کار چندان ساده ای نیست، سخت نگیرید، کافی است رک و صریح حرف بزنید.

منبع: برترین ها
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1050

به "فال روزانه 11، 02، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 11، 02، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید