مخالفت شدید صدر با تظاهرات ضد دینی به اسم آزادی

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رهبر جریان صدر ضمن انتقاد شدید از تظاهرات ضد دینی به نام آزادی، گفت، اجازه نمی دهد عراق به کشوری برای افراط یا تفریط تبدیل گردد.

مخالفت شدید صدر با تظاهرات ضد دینی به اسم آزادی

به گزارش گروه بین الملل مجله گوگل ایرانی، مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق با صدور بیانیه ای از تظاهرات ضد دینی در این کشور به اسم آزادی بشدت انتقاد کرد.

وی گفت، تا دیروز افراط گرایی، کشتار و بمب گذاری به اسم دین انجام می شد و امروز به نام دین، صداهای آزادی خواهی، برهنگی، اختلاط، مستی و فسق و فجور به راه افتاده است.

وی ادامه داد: اینها مرا به یاد شعار قدیم آنها انداخت که معنایش این است آنها قندهار نمی خواهند بلکه دنبال شیکاگو هستند (کنایه از افراط و تفریط). ما امروز ملزم هستیم که جلوی تبدیل عراق به قندهار از حیث افراط گرایی دینی و تبدیل آن به شیکاگو از حیث رهایی، بی بند و باری اخلاقی و همجنسگرایی را بگیریم.

صدر ادامه داد: هر دو طرف بیمار هستند و عقل و قلب آنها از امراض در امان نیست همانگونه که خداوند فرمود فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا و لهم عذاب الیم بما کانو یکذبون. بنابرایم ما باید با تمام ایمان، علم، اخلاق از دین، عقیده، اصول و روش تربیتی خود دفاع کنیم.

وی توضیح داد، امروز بسیاری از طرفدارای بی قانونی و آزادی به بهانه های واهی ادعا می نمایند قصد ساقط کردن تمام قواعد آسمانی و تمرد علیه آن را دارند برای این منظور کوشش می نمایند تا جوانان را اغوا نمایند.

صدر ادامه داد: اما آنها فراموش نموده اند که از آغوش آسمان خارج شده اند تا در آغوش نفس اماره قرار گیرند نفسی که به فحشا و منکر فرا می خواند.

وی تأکید کرد، آزادی و روشنفکری نباید به حد انتشار فحشا و منکر در جامعه برسد آنهم در میان جامعه عراقی که کشوری مقدس است.

صدر گفت: باید خود را به علم، تقوا و اخلاق واکسینه کنیم تا بتوانیم به اعتدال فرا بخوانیم و سرباز خدا و معصومین باشیم.

وی در سرانجام ه همجنس گرایانی که آنها را داعشی های تمدن و آزادی خواند، توصیه کرد دنبال غرائز حیوانی و شهوانی خود نروند و اضافه نمود: ما در برابر توهین به دین، عقیده و وطن ساکت نخواهیم نشست و اجازه نخواهیم داد آثار آن را از بین ببرند همانگونه که به اشغالگر اجازه نابودی عراق را ندادیم. ما سرباز خدا و معصومین هستیم.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 752

به "مخالفت شدید صدر با تظاهرات ضد دینی به اسم آزادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت شدید صدر با تظاهرات ضد دینی به اسم آزادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید