همسر کامالا هریس به تیم بایدن ملحق می شود

به گزارش مجله گوگل ایرانی، همسر معاون رئیس جمهوری منتخب آمریکا از شرکت حقوقی چند ملیتی خود بیرون می آید تا به تیم جو بایدن ملحق شود.

همسر کامالا هریس به تیم بایدن ملحق می شود

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، داگ امهاف، از وکلای آمریکایی که همسر خانم کامالا هریس، معاون رئیس جمهوری منتخب آمریکاست، چندین ماه می شود که از شرکت حقوقی دی ال ای پایپر بیرون آمده تا در رقابت های انتخاباتی به او کمک کند و در نهایت روز سه شنبه رسما خروج او از این شرکت برای پیوستن به تیم دولتی جو بایدن تایید شد.

سخنگوی کمپین بایدن سه شنبه گفت، داگ امهاف قبل از 20 ژانویه از شرکت دی ال ای خارج می شود؛ در آن تاریخ برندگان انتخابات پرحاشیه سه شنبه گذشته به عنوان رئیس جمهوری و معاون رئیس جمهوری سوگند یاد می کنند.

سخنگوی کارزار انتخاباتی بایدن گفت: آقای امهاف با تیم انتقالی بایدن - هریس برای ایجاد زمینه ای کار می کند که برای حمایت از کار این دولت روی آن تمرکز خواهد داشت.

داگ امهاف از ماه اوت که بایدن، کامالا هریس را به عنوان نامزد معاونت خودش معرفی کرد، در مرخصی به سر می برد. هریس هم نامزد ریاست جمهوری 2020 آمریکا بود که در همان ابتدای راه نتوانست حمایت و اعتبار کافی به دست آورد و حذف شد.

کامالا هریس از 2011 تا 2017 پیش از آنکه سناتور شود، دادستان کل کالیفرنیا بود. مجوز داگ امهاف هم برای کالیفرنیا و واشنگتن دی سی مجاز است و او در دفتر لس آنجلس مشغول به کار بود. دفتر این شرکت در واشنگتن متخصص لابی سیاسی است نه امور حقوقی.

چنانچه پیروزی بایدن در انتخابات تایید شود، کامالا هریس اولین زن رنگین پوستی است که به معاونت ریاست جمهوری در آمریکا می رسد.

مشارکت همسر هریس در تیم بایدن در حالی انجام می شود که دونالد ترامپ بعد از انتصاب دامادش جارد کوشنر به عنوان مشاور ارشد خود در فرایند صلح خاورمیانه به پارتی بازی متهم شده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1276

به "همسر کامالا هریس به تیم بایدن ملحق می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر کامالا هریس به تیم بایدن ملحق می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید