2 هزارو 254 نفر در روز نخست برای انتخابات شوراها ثبت نام کردند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، تهران (پانا) - دبیر ستاد انتخابات کشور گزارش روز اول ثبت نام انتخابات شوراها تا ساعت 18 امروز (چهارشنبه) را گفت و گفت تا این ساعت 2 هزارو 254 نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر، برای ثبت نام اقدام کردند.

2 هزارو 254 نفر در روز نخست برای انتخابات شوراها ثبت نام کردند

به گزارش وزارت کشور، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور، اضافه کرد: بیش از 36 درصد افرادی که تا ساعت 18 اولین روز از مهلت قانونی برای ثبت نام اقدام کردند، روش های الکترونیک شامل استفاده از تلفن همراه و رایانه شخصی را برای ثبت نام انتخاب کردند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: بیش از 22 درصد داوطلبان روز نخست ثبت نام انتخابات شوراها، با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت برای ثبت نام اقدام کردند.

موسوی کمتر از 42 درصد اقدام کنندگان برای ثبت نام در روز اول مهلت قانونی ثبت نام را افرادی برشمرد که به فرمانداری ها مراجعه کردند.

دبیر ستاد انتخابات کشور در پایان، امکان ثبت نام در تمام ساعات شبانه روز را از مزایای ثبت نام الکترونیک برشمرد و با یادآوری شیوع کرونا و اهمیت و ضرورت فاصله گذاری اجتماعی، از همه افرادی که تمایل دارند در انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کنند، دعوت کرد با استفاده از موبایل های هوشمند و یا رایانه شخصی و با سهولت کامل و بدون هرگونه هزینه، ثبت نام کنند.

به گزارش ایرنا، نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهر از امروز 20 اسفند، شورای اسلامی روستا از 16 فروردین به مدت یک هفته در فرمانداری ها و انتخابات رییس جمهوری نیز از 21 اردیبهشت به مدت پنج روز در ستاد انتخابات کشور انجام می شود.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره رئیس جمهوری، دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 28 خردادماه 1400 برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1504

به "2 هزارو 254 نفر در روز نخست برای انتخابات شوراها ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 هزارو 254 نفر در روز نخست برای انتخابات شوراها ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید