اتهام سنگین به مربی استقلالی؛ به ادمین ها پول داد تا سرمربی استقلال شود! خبرنگاران

به گزارش مجله گوگل ایرانی، یک فرد مطلع که برای حرف هایش سند هم دارد، مدعی شد یکی از مربیان پیشین استقلال برای برکناری محمود فکری در فضای مجازی هزینه می کند!

اتهام سنگین به مربی استقلالی؛ به ادمین ها پول داد تا سرمربی استقلال شود! خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، آن چه خواندید بخشی از گزارش تکان دهنده یک رسانه داخلی است که امروز به شکل مرموزی در فضای مجازی بایکوت شد. خبر ورزشی امروز نوشت: لابه لای صحبت هایی که با یکی از مدیران باشگاه استقلال داشتیم، خبردار شدیم یکی از مربیان پیشین استقلال برای برکنار شدن محمود فکری در حال هزینه کردن در فضای مجازی است.

این فرد مطلع که برای حرف هایش سند و مدرک قانونی هم داشت، در این باره گفت یکی از مربیان پیشین و معروف استقلال با واریز 120 میلیون تومان به حساب یکی از نزدیکان درجه یکش در تهران از او خواسته ماهانه 10 میلیون تومان به چند ادمین استقلالی در تلگرام و اینستاگرام بدهد تا ضمن تخریب محمود فکری برای او تبلیغ کنند و با مطرح کردن نامش، هواداران را برای بازگشتش به استقلال آماده کرده و اوضاع را به نفع او عوض کنند.

این فرد مطلع همچنین در ارتباط با اینکه این موضوع چطور برملا شده، گفت که ظاهراً فرد نزدیک به مربی اسبق استقلال در واریز وجه برای یکی از این ادمین ها به جای 10 میلیون تومان 6 میلیون تومان واریز کرده و ادمین مربوطه نیز با انتشار سند واریزی مبلغ برای دوستانش عنوان کرده که با این عدد از مربی مد نظر حمایت نمی کند. پس از این اتفاق و لو رفتن سند واریزی از فرد نزدیک با مربی اسبق، پلیس فتا به ماجرا ورود کرده و حالا درصدد دستگیری ادمین هایی هستند که این روزها با ترغیب هواداران علیه باشگاه استقلال و به ویژه کادر فنی فعلی این تیم، جو آرام ورزش را بر هم ریخته اند.

محمود فکری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1486

به "اتهام سنگین به مربی استقلالی؛ به ادمین ها پول داد تا سرمربی استقلال شود! خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهام سنگین به مربی استقلالی؛ به ادمین ها پول داد تا سرمربی استقلال شود! خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید