تمام اصناف تا 23 فروردین تعطیل هستند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، به گزارش تجارت نیوز، روابط عمومی اتاق اصناف ایران اعلام نمود: براساس آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و اعلام ریاست جمهوری مبنی بر شروع فعالیت واحدهای صنفی کم خطر (به جز استان تهران) از 23 فروردین، لیست مشاغل و زمان فعالیت رسته های صنفی مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کارگروهی متشکل از نمایندگان وزارت بهداشت و وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در محل اتاق اصناف ایران در حال تهیه است. بدیهی است بلافاصله پس از تأیید نهایی مسئولان ذیربط در ستاد ملی مقابله با کرونا، لیست مذکور از همین طریق اعلام و به اطلاع کلیه فعالان صنفی در سراسر کشور خواهد رسید.

تمام اصناف تا 23 فروردین تعطیل هستند

تمام واحدهای صنفی در سراسر کشور تا تاریخ 23 فروردین مکلف به رعایت ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی در مصوبات پیشین هستند؛ لذا هیچ واحد صنفی خارج از عرف مصوبات گذشته حق بازگشایی محل کسب و کار خود را تا آن زمان ندارد.

مسئولیت اصلی نظارت بر عملکرد و رعایت پروتکل های ابلاغی بازگشایی واحدهای صنفی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. یقینا واحدهای بازرسی و نظارت اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی سراسر کشور مکلف به همکاری حداکثری با نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 908

به "تمام اصناف تا 23 فروردین تعطیل هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام اصناف تا 23 فروردین تعطیل هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید