ساعت کاری بانک ها در ماه رمضان اعلام شد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، از سوی شورای هماهنگی بانک های دولتی و کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی ساعت کاری بانک ها در ایام ماه رمضان اعلام شد.

ساعت کاری بانک ها در ماه رمضان اعلام شد

به گزارش ایسنا، طبق مصوبه هیأت دولت با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و به منظور ایجاد زمینه استفاده بهتر کارکنان از فرصت عبادت در این ماه، ساعت کاری دستگاه های اجرایی یک ساعت زودتر خاتمه خواهد یافت که براین اساس، ساعت آغاز کار دستگاه های اجرایی مطابق روال معمول خود خواهد بود و صرفا یک ساعت از خاتمه ساعت کاری کسر خواهد شد.

در این زمینه، شورای هماهنگی بانک ها در نامه ای ساعت کاری بانک ها را در ایام ماه رمضان ابلاغ کرد که طبق آن ساعت کاری شعب بانکی یک ساعت کمتر شد و ساعت کار بانک های دولتی از 7:30 بامداد تا 13 و در روزهای پنجشنبه تا 12 خواهد بود.

علاوه بر این، کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی نیز خاطرنشان کرد که با توجه به اینکه براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا بانک های خصوصی ساعت کار خود را پیش از این کاهش داده بودند ساعات کار کاهش یافته قبلی کماکان پابرجا خواهد بود.

بنابراین، ساعات پذیرش مشتریان در ایام ماه مبارک رمضان در بانک های خصوصی از 8 بامداد تا 14 و در روزهای پنجشنبه تا 12:30 خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 3 خرداد 1401 بروزرسانی: 3 خرداد 1401 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 2005

به "ساعت کاری بانک ها در ماه رمضان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کاری بانک ها در ماه رمضان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید