کسب و کار

محدودیت زمین از مهم ترین مسائل توسعه شهری آستارا و لوندویل است

به گزارش خبرنگاران، یونس رنجکش پیش از ظهر دوشنبه در نشست تقسیمات کشوری شهرستان مرزی بندر آستارا و دیدار با کارشناسان استانداری گیلان، اظهار کرد: محدودیت های زمین یکی از مسائل جدی در توسعه شهرهای آستارا و لوندویل است.

20 اردیبهشت 1398

ابهام در استمهال وام های کشاورزی، دولت اقدام کند

به گزارش خبرنگاران، شهباز حسن پور ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به اینکه شهرستانهای سیرجان و بردسیر 12 درصد جمعیت استان کرمان را به خود اختصاص داده اند، اظهار کرد: بیش از 51 درصد حمل و نقل جاده ای استان مربوط به این دو شهرستان است.

19 اردیبهشت 1398

13 آبان ماه روز تقویت اقتدار و انسجام ملت در برابر آمریکاست

به گزارش خبرنگاران، اکبر اسکندری نژاد به مناسبت فرارسیدن 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا درجمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان که در محل اداره ارشاد برگزار گردید اظهارداشت: 13 آبان روز استکبار ستیزی است و امروز جرثومه بودن آمریکا بیش از گذشته...

19 اسفند 1397

فوتبال دنیا، واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه و معاون نخست وزیر روسیه به درگیری 2 بازیکن فوتبال این کشور

فوتبال دنیا - ماریا زاخاروا و اولگا گولودتس به درگیری شدید 2 بازیکن مطرح فوتبال روسیه با یک کارمند ارشد دولتی این کشور در مسکو واکنش های جداگانه ای نشان دادند.

27 بهمن 1397

رویداد استارت اپی در حوزه اپلیکیشن دریایی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به منظور جذب سرمایه برای شرکتهای نوپا و استارتاپ ها و ایده ها و با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور، رویداد استارتاپی در حوزه اپلیکیشن های دریایی برگزار می نماید.

22 دی 1397