اخبار مجلس

برای توسعه دیجیتال چاره ای جز آزادسازی باندهای 700 و 800 نیست

حتی اگر کرونا به زودی نابود گردد، شرایط جهانی نشان داده که جز توسعه کسب وکارهای دیجیتال، افزایش نفوذ اینترنت، ایجاد کسب وکارهای خانگی و پاسخ به نیازهای موج جدید کاربران اینترنت چاره ای نیست و به همین دلیل مسوولان حوزه فاوا استفاده از فرکانس های 700 و...

17 تیر 1399

تمام اصناف تا 23 فروردین تعطیل هستند

به گزارش تجارت نیوز، روابط عمومی اتاق اصناف ایران اعلام نمود: براساس آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و اعلام ریاست جمهوری مبنی بر شروع فعالیت واحدهای صنفی کم خطر (به جز استان تهران) از 23 فروردین، لیست مشاغل و زمان فعالیت رسته های صنفی مورد تأیید...

6 خرداد 1399

قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با همراهی مردم

خبرنگاران/خراسان جنوبی معتمدیان گفت: برای قطع کامل زنجیره انتقال ویروس کرونا، همچنان به همراهی و مساعدت مردم احتیاج داریم.

20 اردیبهشت 1399

تشریح آخرین اقدمات اجرا شده برای واگذاری سرخابی ها

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، جمشید تقی زاده گفت: گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس در حال نهایی شدن است و بعد از هماهنگی های لازم روز برگزاری مجمع عمومی به طور فوق العاده بزودی اعلام می گردد.

2 فروردین 1399

نیروهای حفتر بخش های اصلی شهر سرت را به کنترل خود در آوردند

شبه نظامیان موسوم به ارتش ملی لیبی وابسته به خلیفه حفتر، نیروهای دولت وفاق ملی لیبی را از بخش های اصلی شهر سرت بیرون کردند.

7 اسفند 1398

دانشجویان جامعه اسلامی علوم پزشکی زابل در نماز آدینه بیانیه پخش کردند

دانشجویان جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زابل امروز نمازجمعه زابل و هامون بیانیه ای در مورد ایرادات لایحه بودجه 99 صادر و پخش کردند.

27 بهمن 1398

منطقه آزاد اردبیل نهایی شد

خبرنگاران/اردبیل رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با برطرف کامل ایرادات شورای نگهبان اجرای منطقه آزاد اردبیل نهایی شده و به زودی مراحل اجرایی آن آغاز می گردد.

15 بهمن 1398

کدام نهاد درباره استیضاح ترامپ تصمیم می گیرد؟

همشهری آنلاین نوشت: کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه 13 آذر دو ماه پس از آغاز تحقیقات درباره استیضاح دونالد ترامپ شنیدن شهادت ها در این باره را آغاز می نماید.

1 بهمن 1398

واکنش چین به تصویب لایحه حقوق بشر اویغورها در مجلس نمایندگان

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو بین المللی چین، مجلس نمایندگان کنگره آمریکا به تازگی لایحه به اصطلاح سیاست حقوق بشر اویغورها در سال 2019 را به تصویب رساند.

23 آذر 1398

دانشجویان از هرگونه تفکر ناامیدکننده مصون بمانند، ضرورت انسجام نظام آموزش عالی کشور در استان ها

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر ضرورت انسجام نظام آموزش عالی کشور در استان ها، گفت: اساتید دانشگاه باید محیطی را برای دانشجویان فراهم نمایند تا آن ها از هرگونه تفکر ناامید نماینده مصون بمانند.

10 آبان 1398

تصویب آئین نامه های اجرایی قانون حمایت از حقوق معلولان تا 12 آذر

معاون اول رئیس جمهور بر تصویب آئین نامه های اجرایی قانون جامع حمایت از حقوق معلولان تا 12 آذرماه مصادف با روز جهانی افراد دارای معلولیت تاکید کرد.

7 آبان 1398

اختیارات مشمولان سهام عدالت در بورس اعلام شد

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه لایحه ساماندهی سهام عدالت در مجلس در حال چاپ است، گفت: این لایحه اختیار را به دارندگان سهام عدالت می دهد که در قالب ETF یا در قالب سهام هر یک از شرکت های سرمایه پذیر، فعالیت کنند.

21 مهر 1398

درخواست ابتکار از رئیسی برای تایید لایحه تامین امنیت زنان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه لایحه تامین امنیت زنان مدتی است که از طرف دولت برای اظهارنظر قضایی به قوه قضاییه رفته است، گفت: محترمامه و عاجزانه به آقای رئیسی می گویم که مهلت بررسی این لایحه تمام شده، لطفا این لایحه را تایید...

20 مهر 1398

6 مدرسه منوجان درلیست نوسازی

مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان گفت: طرح کپرزدایی مدارس استان انجام و مدارس بلوکی و تخریبی دردوسال آینده برای کلیه مدارس ساختمان جدید احداث می گردد.

18 مهر 1398

آنالیز صلاحیت حاجی میرزایی و مونسان در دستور کار هفته آینده مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده صلاحیت محسن حاجی میرزایی و علی اصغر مونسان برای تصدی وزارت خانه های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را آنالیز می نمایند.

17 مهر 1398

لندن به دو راهی همه پرسی دوم یا برگزیت رسید

نخست وزیر بریتانیا برای جلب موافقت حزب کارگر، در اقدامی تعجب برانگیز وعده داد موضوع برگزاری همه پرسی دوم را در لایحه توافق برگزیت که به مجلس ارائه می کند، بگنجاند.

3 مرداد 1398

در جلسه کارگروه مشخص مصادیق سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران چه گذشت؟

دبیر کمیته فرهنگ و رسانه شورای شهر تهران با ارائه گزارشی از جلسات کارگروه رسانه با موضوع مشخص مصادیق سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران گفت: پیشنهادات متفاوتی در این کارگروه مطرح شده است ولی هنوز تصمیم گیری برای مشخص مصوبه ای نداشته ایم.

9 خرداد 1398

تصمیم درباره طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی به هفته آینده موکول شد

بهروز نعمتی سخنگوی هیات رئیسه مجلس در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به تشکیل نشدن جلسه هیات رئیسه مجلس در روز گذشته گفت: با توجه به حضور نمایندگان از جمله اعضای هیات رئیسه در حوزه های انتخابیه، امکان تشکیل جلسه هیات رئیسه فراهم نشد و این نشست به هفته...

17 دی 1397

مجلس سنا مدیران 3 غول فناوری را احضار کرد ، حریم خصوصی کاربران محور گفت و گو خواهد بود

مدیران گوگل، آمازون و توییتر موظف شدند در تاریخ 26 سپتامبر در مجلس سنا حاضر شوند. قرار است این جلسه با عنوان آنالیز معیارهای حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان برگزار خواهد شد.

9 دی 1397